Materiał Partnera

Połączenie techniki stylizacji paznokci akrylowej i żelowej – specjalistyczny kurs

Połączenie techniki stylizacji paznokci akrylowej i żelowej – specjalistyczny kurs

Kobiety bardzo chętnie odwiedzają różnego rodzaju studia piękność, w tym salony manikiurzystek. Najważniejszymi dla nich czynnikami są: trwałość wykonanej stylizacji, jej niepowtarzalność bądź naturalność, a także szybkość wykonania. Aby móc sprostać takim oczekiwaniom klientek wiele specjalistek, a także początkujących manikiurzystek wybiera profesjonalne kursy. Jednym z nich jest ten łączący technikę stylizacji paznokci akrylowej z żelową – Polyacryl Gel GlamLac.

Wyjątkowe kursy stylizacji paznokci

Usługi związane z manicure są bardzo rozpowszechnione, a liczba klientek każdego roku wzrasta. To dlatego bardzo ważne na rynku są profesjonalne kursy zarówno dla początkujących manikiurzystek, jak i dla zawodowych specjalistek o długoletnim doświadczeniu. Wyjątkowe szkolenia manicure oferuje między innymi firma CosmeticsNail Art. Sp. z o.o., w której ofercie można znaleźć między innymi metody wykorzystania innowacyjnej techniki łączącej lakiery akrylowe z żelowymi – Polyacryl Gel GlamLac. Warto przy tym wiedzieć, iż wyjątkowość tych kursów opiera się na wykorzystywaniu w edukowaniu kursantek tylko i wyłącznie najwyższej jakościowo aparatury, specjalistycznych narzędzi, a także preparatów oraz kosmetyków. Dowodem na to jest drugi profil działalności firmy, która słynie w całej Polsce z dystrybuowania produktów marek GlamLac, GlamLashes oraz Sophin. Szkolenia CosmeticsNail Art. Sp. z o.o. są również tak uznane przez uczestniczki dzięki wykorzystaniu przez szkoleniowców autorskiego skryptu szkoleniowego – kurs zaś kończy się wydaniem certyfikatu.

Polyacryl Gel GlamLac – żelowo-akrylowe stylizacje

Szkolenia związane z techniką stylizacja paznokci, która łączy metodę akrylową oraz żelową, opierają się o wykorzystanie produktów z linii Polyacryl Gel GlamLac. Ich innowacyjność opiera się przede wszystkim o niezwykłą łatwość w użyciu, a także o wysoką plastyczność – konsystencja półpłynna utrzymuje się do czasu utwardzenia w lampie, dzięki czemu makijażystka może precyzyjnie oraz bez pośpiechu modelować paznokcie. Zaletami wykorzystania tej żelowo-akrylowej masy, jest również jej bezwonność, zapewnianie długotrwałego efektu z wysokim połyskiem, czy też wzmocnienie płytki paznokciowej. Warto przy tym wiedzieć, że Polyacryl Gel GlamLac pozwala na przygotowywanie wyjątkowych stylizacji paznokci. Mowa o ich różnorodnych kolorach i wzorach, a także możliwości tworzenia na ich powierzchni ozdób półpłaskich – np. geometryczne motywy. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się na temat najwyższej jakości produktów do manicure, zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Sophin – można zakupić tam kosmetyki niezawierające ftalanu, dibutylu, formaldehydów, kamfory, toluenu oraz parabenów, które są szkodliwe dla zdrowia.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz