Materiał Partnera

Podziękowania dla rodziców z okazji ślubu

Podziękowania dla rodziców z okazji ślubu

Podziękowania dla rodziców to jeden z najbardziej wzruszających momentów w trakcie ślubu. Młodzi kłaniają im się za to, że poświęcili im swoje życie i okazują wdzięczność za wychowanie swojej drugiej połowy. Oprócz wyciskającego łzy tańca czy pokazu slajdów z dzieciństwa, warto też rodzicom podarować coś od serca. Jak pomysłowo podziękować rodzicom z okazji ślubu?

Wyjątkowo oprawione zdjęcie

Podziękowania dla rodziców to obowiązkowy element każdego przyjęcia weselnego. To też doskonały moment, który można uwiecznić na zdjęciu, aby  później wręczyć im pamiątkę, która przez długie lata będzie kojarzyła się ze ślubem. Można je włożyć do ozdobnej drewnianej lub pozłacanej ramy lub w oryginalny sposób nadrukować na szkle w formie statuetki. Usługi takie wykonuje "Laserstyl" Katarzyny Jakubowskiej. W sklepie tym można znaleźć także inne przedmioty, które po odpowiednim wygrawerowaniu czy nadruku mogą stać się swego rodzaju nagrodzą za poświęcone dziecku lata, wspaniale prezentującą się na komodzie czy regale.

Sportowe trofea

Jeśli młodzi lub ich rodzice uprawiają sport lub mają osiągnięcia w tej dziedzinie, w ramach zabawnego podziękowania można wręczyć im opatrzone grawerami puchary albo złote medale. Na rewersie można wygrawerować datę ślubu i imiona dzieci, a na awersie pełne poczucia humoru hasło, np. „Za osiągnięcie mistrzostwa w wychowaniu syna” lub „I miejsce w osiągnięciu wyżyn cierpliwości dla córki”. Taka pamiątka wywoła uśmiech na twarzach rodziców i zaproszonych na wesele gości.

Drobiazg na co dzień

Prezentem dla rodziców może być też kosz słodyczy, między którymi pojawi się jakiś drobiazg. Wygrawerowana papierośnica lub breloczek z ciekawym, wytłoczonym wzorem będzie im towarzyszyć na co dzień, przypominając o miłych chwilach spędzonych na weselu dzieci.

Innym prezentem dla rodziców może być książka tytułem nawiązująca do rodzinnej historii albo wielokrotnie czytana przed snem pannie młodej lub jej mężowi w dzieciństwie. Do niej można dołączyć personalizowaną zakładkę.

Praktyczne rozwiązania

Prezent dla rodziców może być też bardzo praktyczny. Do takiej kategorii z pewnością należy grawerowane pióro lub długopis, na którym może znaleźć się cytat lub po prostu data ślubu i imiona młodych. Ciekawą pamiątką dla rodziców i teściów, szczególnie tych, którzy parają się samodzielnym robieniem nalewek, może być komplet: butelka i kieliszki z nadrukowanym na froncie podziękowaniem i datą. W sypialni czy w pokoju dziennym wspaniale będą się też prezentowały ręcznie robione, oryginalne szklane świeczniki, uzupełnione świeczkami o zapachu kwiatów z bukietu panny młodej.

Wspaniała ozdoba

Osoby z zasobniejszym portfelem mogą podarować rodzicom biżuterię, np. spinki do koszuli, zegarek, łańcuszki czy bransoletki. Ważne jednak, aby te, na których jest to możliwe, oddać do grawerowania. Można umieścić na nich np. cytat o miłości rodzicielskiej, który będzie wzruszał obdarowanych przez długie lata.

Opracowanie:
Łódź, Deczyńskiego 51A lok. 2
tel. 512 340 240
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz