Materiał Partnera

Papeteria ślubna dla każdego

Papeteria ślubna dla każdego

Piękna, niepowtarzalna, wyjątkowa. Elegancka, prosta, ekstrawagancka, kolorowa. Papeteria ślubna to dekoracyjny akcent oraz dopełnienie kompozycji każdego przyjęcia weselnego. Pod jej pojęciem oprócz zaproszeń znajdziecie także podziękowania dla gości, dekoracje stołu i sali oraz winietki na stół z imionami i nazwiskami gości. To wszystko oferuje Pracownia Artystyczna Maestria.  Obecnie papeterię ślubną możecie znaleźć w wielu odsłonach i właściwie na każdy styl ślubu i wesela. To co wybierzecie zależy od waszych oczekiwań i upodobań. A wybór nie jest wcale taki prosty.

Zaproszenia ślubne

Możecie je dobrać do stylu waszego ślubu i wesela. Mogą być w waszych ulubionych kolorach, z motywem lub zdjęciem, które ma dla was wartość sentymentalną. Zaproszenia ślubne mogą być zupełnie proste, na gładkim papierze z delikatnym akcentem zdobniczym, ale mogą też być bardzo wyszukane i eleganckie, na papierze koronkowym, z aksamitnymi wstążkami bądź na papierze tłoczonym, jednostronne lub składane. Bardzo modne są ostatnio zaproszenia wykonane na papierze eko, nawiązujące swoim stylem do natury.. Nawiązują swoim stylem do natury. Posiadają elementy dekoracyjne wykonane np. z juty i są przewiązane sznurkiem. Kształt zaproszenia zależy już od waszych upodobań. Mogą być prostokątne, kwadratowe albo mieć zupełnie inny, niebanalny kształt.

Dekoracje stołu i sali

Numery stołów, winietki z nazwiskami gości, karty menu czy zawieszki na alkohol są częściami składowymi dekoracji stołu.Na kartach menu i na zawieszkach dobrze byłoby umieścić imiona pary młodej z datą ślubu. Oprócz kwiatów, balonów czy konfetti ważnym elementem wystroju sali jest także księga gości, położona na stole gdzieś w rogu tak, by każdy przybyły na wesele mógł wpisać do niej życzenia dla młodych. Do tego plan stołów, by goście łatwo znaleźli swoje miejsca i ozdobne pudło na koperty.  Dobrze jakby dekoracje miały jakiś element wspólny z zaproszeniami, by tworzyły spójną całość.

Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości to bardzo ważny element ślubu. To jaki sposób podziękowania wybierzecie zależy tylko od was. Istnieje tu pełna dowolność. Mogą to być małe słoiczki z miodem przewiązane jutowym sznurkiem lub aksamitną tasiemką z papierową personalizowaną etykietką. Mogą to być pudełka z ciastem z nalepioną papierową etykietą z motywem nawiązującym do przyjęcia weselnego. Dobrym pomysłem są też popularne ostatnio podziękowania drewniane, grawerowane laserowo.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz