Materiał Partnera

Oferty sieci komórkowych z telefonem - dlaczego warto?

Oferty sieci komórkowych z telefonem - dlaczego warto?

Przeglądając oferty sieci komórkowych, musimy po pierwsze zdecydować, jaki rodzaj oferty nas interesuje – czy wolimy ofertę abonamentową, na kartę czy też ofertę typu miks, czyli połączenie dwóch wcześniejszych. Druga decyzja, jaką podejmujemy w tym procesie, to wybór oferty z telefonem lub bez niego. Pierwsza opcja wypada zwykle całkiem korzystnie.

Po co nam nowy telefon?

Technologie komórkowe rozwijają się bardzo szybko. Każdego roku mamy kilka premier modeli od czołowych producentów telefonów, kolejne firmy wchodzą na rynek z coraz lepszymi aparatami. Zwiększa się też liczba zastosowań nowych telefonów, głównie dzięki innowacyjnym aplikacjom. Telefony posiadają coraz wydajniejsze podzespoły, coraz lepsze aparaty, głośniki oraz wyświetlacze.

Dziś wymieniamy telefon nie wtedy, kiedy stary model się zepsuje, ale kiedy jego funkcjonalność przestaje być wystarczająca. Dlatego dostawcy usług telefonicznych prześcigają się w ofertach nie tylko obniżając ceny abonamentów lub podnosząc ich zakres, ale także oferując nowe modele telefonów komórkowych.

Dlaczego warto rozważyć oferty sieci komórkowych z telefonem

Choć oferty sieci komórkowych niezawierające telefonów są zwykle tańsze, rozważenie opcji uwzględniającej nowy telefon jest dobrym pomysłem. Jednym z głównych powodów bywa fakt, że takie telefony mają przyciągnąć odbiorców, a to znaczy, że będą dobre, topowe, należące do popularnych marek, w swych najnowszych odsłonach. Innymi słowy: telefony, które i tak chcielibyśmy mieć.

W ramach oferty sieci komórkowych takie telefony dostaniemy taniej. Stwierdzenie "za darmo" byłoby tu nadużyciem, bo przecież dopłacamy pewną kwotę do abonamentu, jednak porównanie tej kwoty z ceną nowego telefonu wypadnie na korzyść operatora. Dlaczego? Ponieważ włączając telefon do swojej oferty jest on w stanie wynegocjować lepszą cenę od dostawcy. Ponadto jako dostawca usług telefonicznych nie musi zarabiać na sprzedaży telefonu, w przeciwieństwie do sklepów oferujących te urządzenia.

To sprawia, że wybór telefonu w ramach oferty sieci komórkowych jest dla nas najzwyczajniej korzystny. A jeśli szukamy jeszcze bardziej ekonomicznych rozwiązań, możemy sprawdzić propozycje dostawców wielu usług telekomunikacyjnych, takich jak INEA, gdzie nie tylko znajdziemy ofertę abonamentu z telefonem, lecz na korzystnych warunkach połączymy ją z internetem i telewizją online.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz