Materiał Partnera

O medycynie estetycznej

O medycynie estetycznej

Czy to źle, że pragniemy wyglądać i czuć się młodo? Piękno można zachować na dłużej, jeśli zdecyduje się na zabieg. Teraz jest on mało inwazyjny i pozwala wiele osiągnąć. To wspaniała przepustka na znalezienie znów uczucia piękna. Życie nie kończy się przecież po dwudziestce. To, że mamy nieco więcej lat wcale nie oznacza, że nie możemy czuć się piękni i młodzi, że nie możemy śmiać się i bawić tak jak inni.

Kto korzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

Do zastosowania zabiegów medycyny estetycznej zachęca się każdego, kto zauważa u siebie pierwsze oznaki starzenia. Nie tylko kobiety korzystają z takiego wsparcia, choć odsetek mężczyzn jest wciąż mały. Większość klientów to panie w wieku 45- 55 lat i starsze. Jest to prawie jedna trzecia wszystkich odbiorców medycyny estetycznej w Polsce.

Młodsi pacjenci poddają się zabiegom ujędrniającym, pielęgnacyjnym i odmładzającym. Ci nieco starsi - liftingowi lub korekcie rysów twarzy.

Na jaki zabieg się zdecydować i co można poprawić?

Do poprawy są zarówno płytkie, jak i głębokie zmarszczki. Najczęściej decydujemy się na pozbycie obu ich rodzajów. Warto zdecydować się na te nieinwazyjne zabiegi, ponieważ naprawdę pomagają nam zdobyć przewagę psychiczną i poczuć się o wiele młodziej.

Ponadto dzięki innym zabiegom można uzyskać wiele efektów. Pobudzenie tkanek do naturalnej regeneracji, produkcji kolagenu oraz redukcja zmarszczek i niedoskonałości odbywa się dzięki regeneracji skóry przy użyciu osocza bogatopłytkowego. Regeneracja taka odbywa się z wykorzystaniem niewielkiej ilości krwi pacjenta. Tak mówią specjaliści z Medycyna Estetyczna Podzamcze.

Inne stosowane szeroko metody to lifting, który pozwala pozbyć się nadmiaru skóry oraz zwiększyć jej napięcie, oraz laserowe usuwanie owłosienia, polecane dla klientów w każdym wieku - tych, którzy pragną zwalczyć niechciane owłosienie raz na zawsze.

Koszty i płatności

Koszty zabiegów nie są niskie, ale zdecydowanie niższe od kosztów zabiegów medycyny plastycznej. Nie każdy może pozwolić sobie na wydanie lekką ręką kilku tysięcy złotych. Ze wsparciem dla dużej grupy klientów, przychodzi możliwość ratalnego finansowania zabiegów, przez co nie trzeba wydawać tak dużych sum w jednej transzy.

Opracowanie:
Szczecin, Wielka Odrzańska 19LU lok. 2
tel. 666 373 434
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz