Materiał Partnera

Nowy sposób na powroty z imprez

Nowy sposób na powroty z imprez

Polacy wracają z imprez towarzyskich różnego rodzaju na wiele sposobów – taksówkami, z pomocą drugiego kierowcy, komunikacją miejską czy pieszo. Czasem jednak sytuacja wymaga od nas dojazdu własnym autem, a znalezienie dodatkowego kierowcy jest utrudnione. Na szczęście istnieją firmy, które ułatwią nam powrót z imprezy, odprowadzając jednocześnie nasze auto pod dom.

Jak wracamy z imprez?

Odwieczny problem powrotu z imprez możemy rozwiązać na kilka sposobów. Bardzo popularnym jest skorzystanie z komunikacji miejskiej. Jest ona wygodna, tania i dostępna w większości dużych miast w Polsce. Korzystanie z niej jest także ekologiczne i coraz częściej postrzegamy je jako formę lokalnego patriotyzmu. Niestety, komunikacja miejska ma ograniczone możliwości transportowe – często żaden tramwaj czy autobus nie podjeżdża w końcu prosto pod nasz dom. Dojście na przystanek i z przystanku może być czasochłonne, a jeśli wracamy nocą, dodatkowo mocno podchmieleni, to całe tego rodzaju przedsięwzięcie wydaje się bardzo niebezpieczne. Inną powszechną praktyką jest branie ze sobą kierowcy – osoby, z którą wrócimy po imprezie do domu. Jest to jednak dość problematyczne. Musimy nakłonić kogoś nie tylko do zarezerwowania dużej ilości wolnego czasu, ale także zachowania wstrzemięźliwości i niepicia alkoholu. Osoby, które muszą pozostać trzeźwe, czują się zwykle na imprezach dość wyobcowane. Znalezienie kierowcy może być więc mocno kłopotliwe.

Powrót z imprezy z własnym samochodem

Czasem może być tak, że dojeżdżamy na przykład na imprezę firmową i nie mamy dodatkowego zaproszenia. Jeśli lokalizacja jest dogodna, to możemy skorzystać ze wspomnianej komunikacji miejskiej – najczęściej jednak nie jest, a nawet więcej: wymagane jest, abyśmy na miejsce dojechali własnym autem. W niektórych branżach jest to wręcz podstawa, oznaka statusu i podkreślenie indywidualizmu oraz samodzielności. Niestety, powrót do domu wymagałby wówczas od nas powstrzymania się od spożywania napojów wyskokowych, a spójrzmy prawdzie w oczy – zwykle nie w tym celu udajemy się na imprezę. Doskonałym rozwiązaniem okazują się w takim przypadku coraz popularniejsze w naszym kraju firmy zajmujące się odprowadzaniem pojazdów, takie jak PRIVER z Krakowa. Wystarczy jeden szybki telefon, a wykwalifikowani pracownicy zajmą się zarówno odtransportowaniem naszego auta pod wskazany adres, jak i dostarczeniem nas na miejsce. Ta szybka i wygodna opcja powrotu z imprezy to doskonała alternatywa niewymagająca zrezygnowania z dojazdu własnym samochodem, a zachowująca przy tym wszelkie zalety transportu taksówkowego.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz