Materiał Partnera

Nowoczesne ubezpieczenie na wypadek poważnych stanów chorobowych

Nowoczesne ubezpieczenie na wypadek poważnych stanów chorobowych

Zdiagnozowanie ciężkiej choroby jest dla większości osób ogromnym szokiem. Później pojawiają się kolejne niepokojące i stresujące myśli w tym ta, jak szybko zorganizować leczenie, które pozwoli na powrót do pełnego zdrowia. Pomóc w tym mogą nowoczesne ubezpieczenia na życie, w tym Ubezpieczenie Best Doctors. Na czym ono polega i jakie świadczenia można w jego ramach uzyskać?

Best Doctors – opieka najlepszych specjalistów na całym świecie

Polski system ochrony zdrowia jest w wielu przypadkach niewydolny, dlatego spora część osób poszukuje dodatkowej ochrony na wypadek zdiagnozowania ciężkich chorób. Taką odpowiedzią jest Ubezpieczenie Best Doctors dostępne w ramach Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia i jest ono dedykowane osobom zamieszkałym na terenie Polski, które zdecydowały się na tego typu wsparcie. Obejmuje ona zorganizowanie oraz pokrycie kosztów leczenia zagranicznego w sytuacji wystąpienia:

  • nowotworu złośliwego, nieinwazyjnego lub raka przedinwazyjnego,
  • operacji naczyń krwionośnych,
  • konieczności wymiany zastawki,
  • operacji neurochirurgicznej,
  • przeszczepu narządu od żywego dawcy,
  • przeszczepu szpiku kostnego.

Co zapewnia ubezpieczenie na życie Best Doctors?

Aby uzyskać opinię jednego z najlepszych specjalistów na świecie dostępnych w bazie Best Doctors, wystarczy przygotowanie niezbędnej dokumentacji medycznej i przetłumaczenie jej na język specjalisty, w czym pomogą eksperci ERGO Hestia. Po wydaniu drugiej opinii lekarskiej zostanie opracowany raport w języku polskim oraz zalecenia co do kontynuacji terapii. Następnie istnieje możliwość poddania się zaawansowanemu leczeniu za granicą, w którego zorganizowaniu również pomaga ubezpieczyciel. Takie wsparcie obejmuje m.in. zaplanowanie formalności związanych z przebywaniem poza granicami Polski, podróżą chorego i osoby towarzyszącej, a także zakwaterowaniem na czas leczenia. Dzięki tak kompleksowej pomocy oraz wsparciu specjalistów, którzy pomagają w pełnym zorganizowaniu przedsięwzięcia, pacjent ma możliwość spokojnego skupienia się na sobie i całkowitym powrocie do zdrowia.

Ubezpieczenie na życie Best Doctors jest odpowiedzią na wyzwania i najczęstsze problemy zdrowotne, które współcześnie nękają ludzkość. Aby mieć dostęp do takiej pomocy należy zgłosić się do Agencji Ubezpieczeniowej partnerującej marce ERGO Hestia. Jedną z nich jest Vija Rozite, której doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze najlepszego ubezpieczenia. Firma ta jest także laureatem „Znaku Jakości 2019” za najlepszą agencję w kraju, dzięki czemu możemy liczyć na jej profesjonalną i fachową pomoc.

Opracowanie:
Wieleń, gen. Tadeusza Kościuszki 69
tel. 604 501 969
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz