Materiał Partnera

Nowoczesne rozwiązania technologii oświetleniowej

Nowoczesne rozwiązania technologii oświetleniowej

Nowoczesne budownictwo jest nastawione na wykorzystywanie tzw. oświetlenia dekoracyjnego. To ono ma podkreślać po zapadnięciu zmierzchu walory architektoniczne danego domu, galerii handlowej, urzędu miejskiego, siedziby firmy, czy też innego rodzaju obiektów architektonicznych. Piękno światła doceniane jest przez każdego, czego efektem jest wzmożona działalność firm producenckich oferujących innowacyjne techniki oświetlania budynków i ich wnętrz.

Linie świetlne LED

Linie świetlne LED to jeden z prawdziwych trendów wnętrzarskich, na który decydują się głównie osoby urządzający swoje mieszkania oraz domy w stylach modernistycznym, vintage, czy też awangardowym. Tego typu formy oświetleniowe wykorzystuje się, jako element dekoracyjny sufitów i ścian, zwłaszcza o różnych asymetrycznych kształtach. Dzięki zastosowaniu linii świetlnych LED dane wnętrze staje się bardziej nowoczesne, ale również przytulne i sterylne – należy pamiętać jednak o wyborze odpowiedniego światła. W szczególności poleca się lampy emitujące białe naturalne światło, podkreślające precyzyjne wykończenie wnętrz tynkami ozdobnymi, drewnem, czy kamieniem naturalnym.

Świecące kostki brukowe

Bardzo designerskim i pożądanym systemem oświetleniowym są świecące kostki brukowe. Dzisiaj wykorzystuje się je zarówno na podjazdach domów, przed siedzibami firm oraz urzędów, jak i w ścieżkach parkowych. Warto przy tym wiedzieć, że wygląd samej lampy łudząco przypomina swoją strukturą przezroczystą kostkę brukową, która za dnia niczym się nie wyróżnia, a nocą pozwala na emitowanie światła białego, niebieskiego, czerwonego, zielonego czy też fioletowego – w zależności od preferencji kolorystycznych właściciela danego obszaru. Jeśli jesteś zatem zainteresowany innowacyjnymi rozwiązaniami oświetleniowymi, zapoznaj się z bardzo ciekawą oraz nowatorską ofertą firmy Lumixen, która jest jednym z najlepszych polskich producentów systemów świetlnych – w tym opraw schodowych.

Niezwykła lampka dekoracyjna LED

Lampki dekoracyjne LED są dzisiaj projektowane z myślą o harmonii z naturą. Jedną z ciekawych z nich jest ta przypominająca nieregularną kostkę lodu lub dużą bryłę solną na drewnianej podstawce – lampka dekoracyjna RGBW Vienna. Tego typu wyroby warto wykorzystywać przy aranżacji salonów, czy sypialni, a nawet łazienki. Dzięki nowoczesnej technologii sterowania smartfonem właściciel takiej lampki będzie mógł dowolnie sterować intensywnością emitowanego przez nią światła, a także wybrać odpowiedni dla siebie kolor z palety RGB panelu sterowania. oraz zaprogramować czas włączenia i wyłączenia.

Opracowanie:
Zielonka, gen. Ottokara Brzozy-Brzeziny 7
tel. 794 130 160
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz