Materiał Partnera

Niezawodna pomoc drogowa

Niezawodna pomoc drogowa

Awaria samochodu w trasie może pokrzyżować nam ważne plany. Taka sytuacja to  zawsze spory ster, jednak możemy oszczędzić sobie nerwów, korzystając z usług sprawdzonej pomocy drogowej. Firmą, która pomoże nam w takiej sytuacji i pozwoli dotrzeć do celu mimo awarii, jest przedsiębiorstwo Auto Hol Pomoc drogowa Piotr Jodko. Warto o nim pamiętać w kryzysowej sytuacji.

Dobra pomoc drogowa – przez całą dobę

Kiedy w trasie przytrafi nam się awaria, musimy działać szybko. Dlatego pomoc drogową najlepiej wybrać dużo wcześniej i po prostu wpisać sobie jej numer do telefonu. Dzięki temu nie będziemy się denerwować poszukiwaniami odpowiedniej firmy w chwili kryzysu. Jak wybrać dobrą pomoc drogową? Trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników:

  1. Dobra pomoc drogowa, to taka, która pomoże nam w każdej sytuacji – co w praktyce oznacza, że musi działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niestety, awarie zdarzają się nie tylko od poniedziałku do piątku.
  2. Firma zajmującą się pomocą drogową powinna posiadać własny warsztat samochodowy, lub współpracować z jakimś punktem naprawy pojazdów – dzięki temu nie będziemy sami musieli szukać mechanika.
  3. Kolejna rzecz to samochód zastępczy – jeśli jedziemy gdzieś na ważne spotkanie, którego nie możemy ominąć, to pomoc drogowa powinna udostępnić nam auto zastępcze, którym dotrzemy na miejsce mimo awarii naszego samochodu.

Dobrą firmą zajmującą się pomocą drogową jest wspomniana już Auto Hol Pomoc drogowa Piotr Jodko. Firma jest członkiem Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa. Dobra pomoc drogowa powinna posiadać sporą flotę pojazdów holowniczych i ratowniczych – dzięki temu mamy pewność, że pomoc dotrze do nas szybko.

Kiedy trzeba wezwać pomoc drogową?

Niektórym kierowcom wydaje się, że pomoc drogowa jest zbędna – zamiast po fachowców, wolą zadzwonić po kogoś znajomego, kto po prostu przewiezie uszkodzony pojazd za pomocą liny holowniczej. Jednak życie pokazuje, że najpoważniejsze awarie zdarzają się nam w najgorszych możliwych momentach – z dala od domu, tam gdzie nie znamy w pobliżu nikogo kto mógłby nam pomóc, lub na przykład na autostradzie, gdzie holowanie jest zabronione. Skorzystanie z usług profesjonalnej pomocy drogowej to gwarancja szybkiego pozbycia się awarii, a przynajmniej szybkiego usunięcia uszkodzonego pojazdu z jezdni. Poza tym,  w pomocy drogowej pracują fachowcy, którzy mogą niektóre awarie naprawić od ręki – dzięki temu możemy kontynuować jazdę naszym samochodem. Laik nie będzie w stanie tego zrobić.

Opracowanie:
Bydgoszcz, Lubelska 5 lok. 2
tel. 607 119 119
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz