Artykuł sponsorowany

Nietypowe dźwigi od Fastlift wykorzystywane w różnych branżach. Poznaj ich zalety!

Nietypowe dźwigi od Fastlift wykorzystywane w różnych branżach. Poznaj ich zalety!

Wraz z rozwijającym się przemysłem i innymi branżami, fachowcy potrzebują coraz nowszych technologii, które usprawniają ich pracę. Jednym z takich systemów są dźwigi. Najbardziej popularne to te towarowe czy osobowe, natomiast firma Fastlift rozszerza swoją ofertę i możemy znaleźć wśród niej, nietypowe rozwiązania. Poznaj, jakie są ich zalety i do czego służą.

Jakie nietypowe dźwigi możemy spotkać w miejscach publicznych?

Gdzieniegdzie dźwigi towarzyszyły nam już przez kilkadziesiąt lat, na jak przykład windy, czy rozsuwane wersje budowlane. Firma Fastlift specjalizuje się również w montowaniu tych mniej popularnych. W ofertę wchodzą między innymi dźwigi;

  • teatralne;

  • o nietypowym kształcie, na przykład okrągłe;

  • ze zredukowanym nadszybiem i podszybiem;

  • dostawiana do budynków w konstrukcjach stalowych lub murowanych;

  • morskie;

  • do transportu mebli;

  • wjeżdżające do mieszkań.

Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zanim zabierzemy się do pracy, przeprowadzamy dokładną analizę zgodności inwestycji z obowiązującymi przepisami. Doradzamy klientom, jakie rozwiązania będą najlepsze w danym miejscu

– mówi specjalista.

Zalety zastosowań dźwigów w różnych branżach

Dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego budynku i klienta maszyny, pozwalają na bardzo komfortowe i łatwe nimi sterowanie. Wszelkie urządzenia wykonywane są zgodnie z dyrektywą Atex i przez to, że jest w nich wzmocniona konstrukcja kabiny i systemów zawieszenia gwarantują one wytrzymałość nawet w przypadku załadowania ich wózkami widłowymi.

Z racji tego, że są to stosunkowo nowe rozwiązania, montowane są w nich energooszczędne napędy elektryczne i hydrauliczne, przez co cała maszyna staje się ekonomiczna i niska w kosztach, jeśli chodzi o utrzymanie i konserwację.

Cicha praca dźwigów to kolejna ich zaleta. Mogą być zaprogramowane w ten sposób, że przechodzą w tryb uśpienia podczas nieużywania, co oszczędza bardzo duże zużywanego prądu. Serwisanci są w stanie zdalnie zdiagnozować wystąpienie ewentualnego problemu, czy usterki.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz