Materiał Partnera

Niebanalne dodatki do wnętrz? Tylko w sklepie ART Zasłony!

Niebanalne dodatki do wnętrz? Tylko w sklepie ART Zasłony!

Dobranie mebli, odpowiednie wykończenie ścian i oświetlenie pomieszczenia to tylko połowa sukcesu. O drugiej decydują przede wszystkim dodatki, które mogą całkowicie odmienić oblicze naszego mieszkania. W sklepie internetowym ART Zasłony znajdziemy szeroki wybór dodatków – od tych najbardziej rzucających się w oczy, jak zasłony i firany, po mniejsze, jak poduszki ozdobne. Co jeszcze znajduje się w jego ofercie?

ART Zasłony, czyli tradycja i nowoczesność

Współczesny rynek dodatków wnętrzarskich jest ogromny – sposoby na spełnienie oczekiwań klientów mnożą się niemal z miesiąca na miesiąc. Wybór jest ogromny, więc nie musimy się ograniczać – szczególnie, jeśli skorzystamy z oferty dobrze wyposażonego sklepu, takiego jak ART Zasłony.

Odwiedzając jego stronę internetową, stanowiącą przy okazji wygodną formę zakupu wybranych dodatków, szybko dostrzeżemy, jak bogaty świat się przed nami otwiera. Już w kwestii samych zasłon możemy wybierać z dziesiątków rodzajów, a to dopiero wierzchołek góry lodowej, bowiem w sklepie ART Zasłony znajdziemy dodatkowo także narzuty na łóżko (wkrótce!), firany czy poduszki ozdobne.

Podejście specjalistów prowadzących sklep ART Zasłony łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność – dostępne są tutaj zarówno klasyczne produkty nadające wnętrzom smaku i elegancji, jak i te stanowiące ostatni krzyk mody, całkowicie szalone i odważne.

Do tych ostatnich należą przede wszystkim zasłony z nadrukiem, które otwierają przed nami zupełnie nowe spektrum możliwości. Możemy na nie nanieść dosłownie wszystko. W sklepie ART Zasłony dostępne są setki gotowych wzorów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zaproponować własny wzór – możemy dzięki temu uzyskać naprawdę unikatowy efekt, który nadawać będzie się do dowolnego pomieszczenia.

ART Zasłony współpracuje z Emanuelem „Emu” Kowalczykiem, cenionym grafikiem, który zaprojektował niektóre z wzorów zasłon dostępnych bezpośrednio przez stronę internetową sklepu.

Co jeszcze znajdziemy w sklepie ART Zasłony?

W sklepie ART Zasłony bez problemu zakupimy wszystko, czego potrzebujemy do odmienienia wizerunku naszego wnętrza. Jeśli chodzi o zasłony i firany, nie mogą się one obyć oczywiście bez karniszy, które znajdziemy tutaj w dużej liczbie rodzajów.

Podobnie szeroka jest oferta poduszek ozdobnych z różnego typu nadrukami, wśród których z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Godne uwagi są również narzuty na łóżko, nowość w sklepie, która pojawi się już niebawem.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz