Materiał Partnera

Na jakie nowości w zakresie oświetlenia samochodowego warto zwrócić uwagę?

Na jakie nowości w zakresie oświetlenia samochodowego warto zwrócić uwagę?
Oświetlenie samochodowe ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu szczególnie po zmroku. To właśnie dzięki właściwie dopasowanym żarówkom kierowca jest w stanie dokładnie widzieć to, co znajduje się przed nim, a inni użytkownicy ruchu mogą dostrzec jego auto nawet ze znacznej odległości. Warto zwrócić uwagę na nowości, które wprowadzają producenci tego typu oświetlenia.

Wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii

Obecnie oświetlenie samochodowe wykonuje się w nowoczesnych technologiach, co pozwala uzyskać wysoką wydajność i wydłużyć żywotność przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poboru energii. W taki właśnie sposób działają nowoczesne żarówki LED, w których renomowani producenci, tacy jak np. Philips, wykorzystują dodatkowo innowacyjne rozwiązania wpływające na osiągnięcie jasnego światła i doskonałej temperatury barwowej. To właśnie ta ostatnia jest bardzo ważnym parametrem, na który warto zwracać uwagę przy doborze żarówek samochodowych.

W przypadku nowoczesnego oświetlenia tego typu proponowane są również żarówki halogenowe o temperaturze barwowej 4200 K. Osiągnięcie takiej wartości zapewnia białe światło zbliżone do parametrów idealnych, co w dużej mierze przekłada się na komfort prowadzenia samochodu. Basic PUH proponuje swoim klientom różnego rodzaju oświetlenie samochodowe, w tym także najnowsze modele żarówek renomowanych producentów. Czym jeszcze się charakteryzują?

Nie tylko do aut osobowych

Nowoczesne żarówki halogenowe przeznaczone są jednak nie tylko do samochodów osobowych. Tego typu oświetlenie samochodowe produkowane jest również z myślą o autach ciężarowych czy autobusach, gdzie niezbędne jest maksymalne wydłużenie żywotności, ale też uwzględnienie trudnych warunków eksploatacji. W tym wypadku warto zainteresować się nowymi żarówkami halogenowymi wyróżniającymi się konstrukcją odporną na wstrząsy i wibracje.

Zastosowanie odpowiednich żarówek w pojeździe ma niebagatelne znaczenie pod względem bezpieczeństwa podczas prowadzenia. Z tego względu dobrze jest zainwestować w nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia samochodowego. Poszczególne jego rodzaje zakupić można w sprawdzonych hurtowniach, które dla swoich klientów przygotowały rozbudowaną ofertę żarówek samochodowych renomowanych światowych producentów. Należy też pamiętać, że wymianę żarówek przeprowadza się parami. Tylko takie działanie daje gwarancję równomiernego światła w obu reflektorach, co jest kluczowe do otrzymania właściwego oświetlenia drogi, którą porusza się kierowca.

Opracowanie:
Wola Zaradzyńska, mjr. Hubala 49
tel. 42 227 56 51
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz