Materiał Partnera

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy czyszczącej dywany?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy czyszczącej dywany?

Decydując się kupno wykładziny, tapicerki bądź dywanu, musimy mieć na uwadze konieczność jej specjalistycznego czyszczenia oraz pielęgnacji. W tym przypadku najlepszym wyjściem jest powierzenie tej kwestii profesjonalnej firmie czyszczącej tego typu materiały, bowiem nie tylko posiadają ona niezbędne do tego środki, ale i doświadczenie oraz wiedzę. Jak więc wybrać najlepszą firmę do czyszczenia dywanów?

Profesjonalny sprzęt i fachowa wiedza

Każdy rodzaj dywanu wymaga innego rodzaju pielęgnacji oraz użycia innych, specjalistycznych środków, dlatego też pracownicy firmy czyszczącej powinni dysponować niezbędną wiedzą dotyczącą właściwych technik oraz zaawanasowanej technologii sprzętem i środkami czyszczącymi renomowanych producentów (takich jak Chempspec, Tersus czy Proch). W praktyce oznacza to również stosowanie zarówno dużych maszyn ekstrakcyjnych w kilku wersjach umożliwiających ich dopasowanie do rozmiaru przestrzeni, w której znajduje się czyszczona powierzchnia, jak i mniejszych urządzeń. Firma Autopraczka wdraża również wieloetapowy proces czyszczenia, stosując także urządzenia kolumnowe, a także ma w swojej ofercie dodatkowe, aczkolwiek bardzo ważne usługi, takie jak usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Cechy pożądane u dobrych pracowników profesjonalnej firmy czyszczącej dywany

Niebagatelny wpływ na efekt końcowy oraz skuteczność będą miały takie cechy u pracowników firmy czyszczącej dywany, jak:

 • zaangażowanie
 • dokładność
 • sumienność
 • doświadczenie
 • rzetelność
 • indywidualne podejście do klienta.

Gdzie znaleźć dobrą firmę czyszczącą dywany?

W tym celu warto skorzystać z tak zwanej ,,poczty pantoflowej" i popytać znajome osoby, które korzystały już z usług tego typu firmy i były zadowolone z efektu lub przeszukać i porównać oferty oraz opinie w Internecie. Warto wtedy zwrócić uwagę na poniższe aspekty, znajdujące się na stronie internetowych firmy, jak:

 • Szczegółowy opis etapów czynności czyszczących
 • informacje dotyczące stosowanych środków oraz sprzętu
 • warto przyjrzeć się, czy dana firma zamieszcza zdjęcia bądź filmy, przedstawiające firmę w tzn. ,,akcji", czyli podczas ich pracy - to cenne źródło informacji
 • unikalne punkty oferty
 • informacje odnośnie cen (dobrze, aby były konkurencyjne, jednak pamiętajmy, że zbyt niska cena może oznaczać np. niekorzystne dla efektu końcowego cięcia budżetowe. Dobrze więc porównać ceny i wybierać optymalne pod tym względem oferty).
  Dobrze jest również sprawdzić wszystkie powyższe informacje podczas wstępnej rozmowy telefonicznej.
  Polecamy skorzystanie z usług firmy Autopraczka, która spełnia wszystkie wymienione w niniejszym artykule kryteria i wymogi, gwarantując Państwu zadowalający efekt końcowy.

Opracowanie:
Kielce, Zamknięta 9
tel. 883 230 450
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz