Materiał Partnera

Mobilny serwis wulkanizacyjny TIR-ów 24h!

Mobilny serwis wulkanizacyjny TIR-ów 24h!

Do najczęstszych usterek pojazdów ciężarowych na trasach, zalicza się te w obrębie kół, felg, a także układów hamulcowych i ogumienia. Czasem problemem są pęknięte/uszkodzone opony, a innym razem wytarte klocki hamulcowe, czy niewyważone koła. Warto przy tym jednak wiedzieć, że obecnie tego typu prace mogą być sprawnie wykonywane poza zakładami motoryzacyjnymi. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym usługom wulkanizacyjnym – mobilnym i świadczonym przez 24h!

Oferta dla właścicieli pojazdów ciężarowych!

Mobilne serwisy wulkanizacyjne – takich jest w Polsce zaledwie kilkaset, a nawet mniej – głównie swoje usługi oferują właścicielom pojazdów ciężarowych. To właśnie oni, czyli najczęściej przedsiębiorcy posiadający firmy przemysłowe, transportowo-spedycyjne, czy też handlowe, nawiązują stałą współpracę z elastycznymi ośrodkami serwisującymi ogumienie i nie tylko. Dlaczego jest jednak to tak ważne i opłacalne? Przede wszystkim dojazd do klienta pozwala na obniżenie kosztów danych działań naprawczych. W przypadku uszkodzonego koła, czy ogumienia TIR-a, cena za jego doholowanie, czy lawetowanie do danego zakładu, może być znaczna! Jest to również marnowanie cennego czasu, który w transporcie towarów krajowym i międzynarodowym, stanowi najważniejszy zasób. Opłacalność mobilnego serwisu wulkanizacyjnego, jest związana także z tym, iż odpowiednie prace naprawcze, mogą być wykonywane również w nocy, czy o innych porach, na trasach, przy których doszło do uszkodzenia. Eliminuje to konieczność przeprowadzenia długiego procesu wulkanizacyjnego – wystarczy zadzwonić po danego specjalistę, który stawi się na miejscu zdarzenia, wyeliminuje usterkę i pozwoli pojazdowi ciężarowemu z naczepą ruszyć w dalszą drogę handlową.

Jakie działania oferują mobilne serwisy wulkanizacyjnego 24h?

Dzięki nowoczesności sprzętów, które są w posiadaniu mobilnych serwisów wulkanizacyjnych, są one w stanie przeprowadzać w terenie, lub w zakładzie swojego klienta takie działania, jak:

  • wymiana ogumienia,
  • naprawa ogumienia,
  • geometria kół i zawieszenia,
  • wymiana klocków hamulcowych,
  • pompowanie azotem,
  • wyważanie kół,
  • montowanie nowych felg i kołpaków.

Z jakim warsztatem podejmować stałą współpracę?

Podejmując stałą współpracę z mobilnym wulkanizatorem, należy przede wszystkim zwracać uwagę na szybkość wypełnianych działań, na atrakcyjność cenową, innowacyjność technologiczną, a także na kompleksowość usług. Tym wyróżnia się między innymi firma Mechanika samochodowa DĄBROWSKI, która działa głównie w regionie miejscowości Jastrzębie-Zdrój, położone na Górnym Śląsku. To właśnie tam mobilny serwis wulkanizacyjny jest potrzebny, ponieważ przez okręg ten przebiegają ważne szlaki handlowe prowadzące do Czech i na Słowacje – między innymi trasy A1, B1, 7B, czy też droga krajowa 45. 

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz