Materiał Partnera

Meble na zamówienie – nowy wymiar przestrzeni

Meble na zamówienie – nowy wymiar przestrzeni

Urządzając dom lub mieszkanie, musicie podjąć szereg decyzji, które nadadzą każdemu z pomieszczeń określony kształt. Najważniejszą decyzją w aranżacji przestrzeni będzie ta dotycząca wyboru mebli. Zamiast jednak wertować katalogi meblowe popularnych sklepów, od razu zdecydujcie się na meble na wymiar. Dlaczego będzie to dobra decyzja?

Gdy projektowanie to wyzwanie

Wielką popularnością cieszą się meble na wymiar do kuchni. Nic w tym dziwnego – to właśnie tam dopasowanie ich jest najbardziej kłopotliwe. Duży problem stanowią małe pomieszczenia w blokach  lub odwrotnie – duże przestrzenie w domach. Jeszcze trudniej robi się wtedy, gdy kuchnia ma nietypowy kształt i wymaga niestandardowych rozwiązań.  Znalezienie mebli, które  idealnie spełniłyby oczekiwania domowników, jest wówczas nie lada wyzwaniem. W popularnych sklepach znajdują się jedynie zestawy o standardowych wymiarach. Co prawda można dokupić do nich dodatkowe szafki, ale wybór w danej serii jest mocno ograniczony. Dobrym rozwiązaniem jest więc zatrudnienie projektanta, który postara się maksymalnie wykorzystać każdą wolną przestrzeń i zaprojektować meble idealnie pasujące do pomieszczenia. Dzięki temu zyskacie wiele czasu, który stracilibyście na wertowaniu katalogów meblowych, mierzeniu kuchni i dobieraniu odpowiedniej długości i szerokości szafek. Gwarantujemy, że tym samym zaoszczędzicie sobie także i mnóstwa nerwów. Mirosław Flak – właściciel firmy FM Meble – może przyjechać do Was, wziąć niezbędne wymiary, stworzyć interesujący projekt i wykonać meble na Wasze specjalne zamówienie.

(Za)budujcie wolną przestrzeń

W korytarzu Waszego mieszkania znajduje się wnęka, która byłaby idealną skrytką na odzienia zimowe,  ale niestety w żadnym sklepie nie ma szafy o tak niestandardowych wymiarach? A może musicie zagospodarować miejsce w garderobie – tak, by stała się bardziej funkcjonalna? I tutaj z pomocą przychodzi projektant i wykonawca mebli na wymiar, który zabuduje  wgłębienie w przedpokoju oraz wykona półki, szuflady i drążki na ubrania. Wykorzysta każdy skrawek wolnej przestrzeni, by  praktycznie i z pomysłem wykorzystać możliwości pomieszczenia. Skontaktujcie się z nim również wtedy, gdy zdecydujecie się na wymianę wolnostojących urządzeń AGD na te pod zabudowę.  Wykona dla Was specjalne szafki do zabudowy lodówki, zmywarki czy piekarnika. Urządzi ergonomiczną kuchnię, w której szybko się odnajdziecie!

Wasz dom, Wasz styl

Wielu decyduje się urządzić mieszkanie meblami na wymiar z jednego powodu – chcą, by miało niepowtarzalny charakter. Sami więc decydują o wymiarach mebli, rodzaju materiału, z którego wykonane będą fronty, oraz ich kolorystyce. Możecie pokusić się o taki zestaw, którego próżno będzie szukać w popularnych sieciówkach z branży meblarskiej. Projektant i wykonawca mebli na wymiar wsłuchuje się w oczekiwania swoich klientów i urzeczywistnia ich pomysły. Jeśli więc pragniecie zaaranżować swoje mieszkanie w stu procentach po swojemu, już wiecie, do kogo zadzwonić. 

Nie oszczędzajcie na jakości

W znanych marketach meblowych estetyka niekiedy nie idzie w parze z jakością materiałów, z których produkuje się meble. Współpracując z firmą wykonującą meble na zamówienie, będziecie mieć kontrolę i decydujące zdanie na to, jakie fronty i blaty zostaną wybrane do ich wykonania. Do tego każdy producent mebli dokłada wszelkich starań, by efekt jego pracy sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Opracowanie:
Podańsko, Podmiejska 18
tel. 693 438 111
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz