Materiał Partnera

Meble na zamówienie – nie tylko do kuchni!

Meble na zamówienie – nie tylko do kuchni!

Większość z nas wie, że meble kuchenne najlepiej jest wykonać na zamówienie. Takie rozwiązanie jest praktyczne, bo pozwala dostosować przestrzeń kuchenną do naszych potrzeb, przez co staje się ona znacznie bardziej funkcjonalna. Skoro jednak meble na zamówienie tak wyśmienicie spełniają się w kuchni, dlaczego nie zdecydować się na nie także w innych pomieszczeniach? W garderobie, łazience lub korytarzu szafy i półki wykonane specjalnie dla nas również będą świetnym wyborem.

Praktyczne i pojemne szafy

Obok mebli kuchennych najczęściej zamawianymi meblami wykonywanymi na zamówienie są szafy pod zabudowę. Dzięki nim możemy w praktyczny sposób zagospodarować każdy zakątek mieszkania – na przykład starą wnękę po drzwiach lub pokój o nietypowych wymiarach. Szafy pod zabudowę są bardzo funkcjonalne i wygodne. Firma Mebl-Bart, którą prowadzi Bartłomiej Sobociński, wykona dla nas taką szafę zgodnie z naszymi wytycznymi – będziemy mieć tyle półek i tyle miejsca na wieszanie ubrań, ile tylko potrzebujemy. Taka szafa to doskonałe miejsce na przechowywanie ubrań z innego sezonu. Dobrze sprawdzi się też w korytarzu – możemy w niej ukryć buty, kurtki i płaszcze. Szafy i półki wykonywane na zamówienie doskonale spiszą się również w garderobie – dzięki nim będziemy mogli w jednym miejscu przechowywać ubrania wszystkich domowników i uniknąć bałaganu w domu. Często takie szafy mają przesuwane drzwi. Można umieścić na nich panele dekoracyjne lub lustra – dzięki temu taka szafa stanie się także dekoracją każdego wnętrza.

Wygodne meble do łazienki

Meble na zamówienie sprawdzą się świetnie także w łazience. Łazienki to często pomieszczenia niezwykle trudne do aranżacji – nie dość, że mamy tam niewiele miejsca, to jeszcze rozplanowanie szafek utrudnia armatura łazienkowa. Naprawdę nie jest łatwo z gotowych mebli skomponować estetyczną i praktyczną przestrzeń łazienkową. Jeśli jednak zdecydujemy się wykonać meble łazienkowe na zamówienie, te problemy znikają.  Fachowcy pomogą nam zaplanować łazienkowe umeblowanie tak, by było ono wygodne i estetyczne. Takie meble będą dostosowane do naszego gustu i do aktualnych trendów. Dzięki temu nasza łazienka będzie się naprawdę dobrze prezentować. Przy pomocy mebli na wymiar można też ukryć niezbyt estetyczne elementy armatury łazienkowej. Aranżacja łazienki wcale nie musi być trudna!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz