Materiał Partnera

Meble na wymiar – zabudowa kuchenna i szafy wnękowe

Meble na wymiar – zabudowa kuchenna i szafy wnękowe

Zabudowa na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób wymagających najwyższej jakości, które pragną, aby ich cztery kąty były nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne wizualnie. Pamiętajmy, że zakupione w sklepie meble nie będą perfekcyjnie dopasowane do naszego wnętrza – mogą być za duże lub zostawiać wolną, niewykorzystaną przestrzeń. Dlatego znacznie lepszym wyborem jest zakup mebli na wymiar u sprawdzonego stolarza. Wówczas decydujemy nie tylko o wielkości zabudowy, ale także o kolorystyce mebli i materiałach, z jakich zostaną wykonane. Gdzie warto zmawiać meble na wymiar? Podpowiadamy.

Zabudowy na wymiar

Meble na zamówienie to najlepsza opcja dla wymagających klientów, którzy nie uznają kompromisów. Dlatego, jeśli urządzamy nowe mieszkanie lub przeprowadzamy gruntowny remont domu, postawmy na zaufaną i sprawdzoną firmę Alter Meble z Gorzowa Wielkopolskiego, z województwa lubuskiego. Firma świadczy swoje usługi z powodzeniem od 2000 roku, zdobywając wielu zadowolonych klientów. Firma Alter Meble specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli kuchennych, ale nie tylko – w jej ofercie znajdują się także gustowne szafy wnękowe, meble łazienkowe i garderoby.Kuchnia na wymiar

Kuchnia to serce domu. Nic dziwnego, że zależy nam, żeby było to pomieszczenie funkcjonalne i estetyczne zarazem. Niestety, pomieszczenia przeznaczone na kuchnie są często małe i nieustawne. Dlatego, aby jak najlepiej wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, warto zdecydować się na kuchnie na zamówienie. Dzięki temu nasza kuchenna zabudowa będzie idealnie dopasowana do metrażu wnętrza i naszych potrzeb. Fachowcy z firmy Alter Meble stworzą dla nas kuchnię marzeń – wezmą pod uwagę wszystkie nasze potrzeby i układ pomieszczenia. Pracownicy firmy dysponują różnorodnymi kolorami płyt i frontami lakierowanymi na połysk, matowymi i fornirowanymi. Dzięki temu bez trudu wykonają dla nas kuchnię nowoczesną, klasyczną, w stylu angielskim lub skandynawskim.

Szafy wnękowe

W każdym domu przyda się duża szafa z przesuwnymi drzwiami, która znakomicie zastępuje garderobę. Szafę wnękową warto zamówić w firmie Alter Meble – wówczas będziemy mogli zadecydować nie tylko o kolorystyce szafy i rodzaju tworzywa, z jakiego zostanie wykonana, ale także o rozmieszczeniu półek i szuflad w środku. Dzięki temu otrzymamy szafę w pełni spersonalizowaną i dopasowaną do potrzeb domowników.

Meble na wymiar to najlepsza opcja dla miłośników pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Dzięki fachowcom z firmy Alter Meble zyskamy niepowtarzalne szafy przesuwne i meble kuchenne, które skutecznie podkreślą charakter wnętrza i sprawią, że nasze gniazdko będzie praktyczne, wygodne i atrakcyjne wizualnie.

Opracowanie:
Gorzów Wielkopolski, Kosynierów Gdyńskich 19
tel. 696 264 420
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz