Materiał Partnera

Meble na wymiar - dlaczego warto wybrać taką opcję?

Meble na wymiar - dlaczego warto wybrać taką opcję?

Wracasz z pracy do domu i znów zastajesz ten sam widok. Wysłużone, już niemodne, mało eleganckie i już nie takie wygodne jak kiedyś. Meble, bo o nich mowa, już nie zachwycają swoim designer, jak kiedyś. Ich czas dobiegł końca i pora na powiew meblowej świeżości. To, co proponują sklepy nijak się ma do twoich oczekiwań i potrzeb, a do tego trudno dobrać coś do dość pogmatwanej architektury w twoim mieszkaniu. Wtedy warto pomyśleć o meblach na wymiar. Tu z pomocą przyjść może elbląska firma AVION Meble na Zamówienie.

Zalety mebli na wymiar

Meble wykonywane na indywidualne zamówienia to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy nie lubią powtarzalności i banalnych wzorów, i dla tych, którzy mają niestandardowy układ pomieszczeń w domu czy w mieszkaniu. Są bardziej estetyczne, niż meble ze sklepów, a jednocześnie bardziej praktyczne i funkcjonalne, gdyż są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów oraz do rozmiarów konkretnych pomieszczeń. Idealnie wkomponują się w przestrzeń. W przypadku małych pomieszczeń można je zaprojektować w taki sposób, by wykorzystać maksymalnie każdy centymetr wnętrza. Meble realizowane na indywidualne zamówienie stanowią także świetny element dekoratorski, bo poza swoim praktycznym przeznaczeniem, mają także cieszyć oko i dobrze się prezentować. Wielkim plusem mebli na wymiar jest to, że to właśnie ty decydujesz o każdym, nawet najmniejszym detalu. Kolor frontów szafek, uchwyty, klamki, nóżki, materiał z jakiego meble będą wykonane, rodzaj blatów kuchennych czy łazienkowych, to wszystko jest w twoich rękach. Z pomocą doświadczonych projektantów i wykonawców, możesz stworzyć meble do kuchni, łazienki, salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego, dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Oczywiście, każdy profesjonalista podzieli się z tobą swoimi sugestiami, i jeśli zajdzie taka konieczność, zaproponuje alternatywne rozwiązanie, które powinno spełniać wszystkie podane przez ciebie kryteria.

Co możesz zamówić pod wymiar?

W dobrej firmie produkującej meble na wymiar można zamówić właściwie wszystko. W firmie Avion, która posiada profesjonalny zakład stolarski, wyposażony w najnowszy sprzęt i narzędzia do obróbki drewna, są wykonywane projekty najbardziej wymagających klientów. Tu pracownicy najpierw rozmawiają z klientami o ich wizjach na nowe meble, oczekiwaniach i potrzebach. Następnie, dzięki profesjonalnemu programowi zostaje wykonany wirtualny projekt i przedstawiona wizualizacja pomysłów. Po akceptacji, projekt przechodzi w fazę wykonawczą, w której urzeczywistniają się pomysły i wizje. Po stworzeniu mebli są one transportowane do miejsca docelowego i tam montowane. Firma Avion podejmuj się wykonania mebli do każdego pomieszczenia. W ofercie znajdują się meble kuchenne na indywidualne zamówienie, łazienki na wymiar, szafki RTV, szafy wnękowe czy garderoby typu komandor. Możesz poprosić o wykonanie mebli z duszą – stylizowanych na antyki. To tu są wykonywane także meble biurowe. Tak więc jeśli masz w swoim domu gabinet lub przyszedł czas na wymianę mebli w firmie, możesz skorzystać z oferty firmy Avion.

Opracowanie:
Elbląg, Dojazdowa 14G
tel. 602 102 319
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz