Materiał Partnera

Meble łazienkowe - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Meble łazienkowe - na co zwrócić uwagę przed zakupem?
Często ograniczona przestrzeń, z jaką ma się do czynienia w łazienkach, bez względu na to, czy chodzi o dom jednorodzinny, czy też mieszkanie w bloku, może przysporzyć wielu problemów w zakresie ergonomicznego umeblowania. Choć sklepy sieciowe prześcigają się w oferowaniu produktów gotowych, rzadko kiedy ich wymiary pokrywają się z wymiarami tego szczególnego pomieszczenia. Czym zatem powinny charakteryzować się wysokiej jakości meble łazienkowe?

Istotna kwestia jakości

Przy wyborze mebli łazienkowych bardzo ważne jest to, aby w pełni zdać sobie sprawę z warunków tam panujących. W nomenklaturze specjalistycznej, używanej przez fachowców nie tylko z branży stolarskiej, łazienka określana jest jako pomieszczenie o okresowo podniesionej wilgotności. Co to oznacza z punktu widzenia inwestora? Nie mniej, nie więcej niż to, że powinien on zwrócić szczególną uwagę na to, aby meble wykonane zostały z materiałów, których struktura wykazuje silne właściwości hydrofobowe. Czy wymyślono już skuteczne rozwiązanie? Oczywiście, że tak. W najlepszych pracowniach stolarskich do produkcji mebli łazienkowych używa się płyt akrylowych lub pokrywa się standardowe płyty warstwą lakieru akrylowego. Lakier ten skutecznie chroni materiał zasadniczy przed degradacyjnym wpływem wilgoci. Klienci mogą mieć pewność, iż meble wykonane przy pomocy tej technologii będą nie tylko zjawiskowo pięknie, ale również niezwykle trwałe. Czym jeszcze sugerować się podczas zakupu mebli do łazienki?

Idealne zwymiarowanie

W porównaniu do innych pomieszczeń łazienki nigdy nie słynęły ze specjalnie dużego metrażu. Oznacza to, że kluczową sprawą, jeżeli chodzi o komfort użytkowania pomieszczenia, jest idealne zwymiarowanie konkretnych mebli, w taki sposób, aby całkowicie współgrały z konkretną przestrzenią. Meble łazienkowe na wymiar to propozycja dla wszystkich tych, którzy szczególną uwagę przykładają do estetyki. Cały proces tworzenia umeblowania zaczyna się oczywiście od zebrania precyzyjnych wymiarów pomieszczenia. Następnie wykonuje się projekt i wizualizację. Jeżeli klient potwierdzi, że wszystko jest w porządku, można przystąpić do prac zasadniczych.

Ogromną zaletą mebli na indywidualne zamówienie jest to, że inwestor może brać czynny udział w ich tworzeniu. Może on zadecydować o rodzaju materiału, kolorze płyty, czy kształcie klamek. Najwyższą jakość produktu zagwarantować mogą jedynie najbardziej doświadczeni stolarze, do których zdecydowanie zalicza się firma, prowadzona przez Marka Hana. W tym przypadku klienci mogą liczyć na bardzo rozbudowaną ofertę asortymentową. Firma zajmie się stworzeniem:

  • szafek łazienkowych stojących,
  • szafek łazienkowych wiszących
  • szafek pod umywalkę
  • szafek łazienkowych z szufladami

Łazienki skrojone na miarę potrzeb to przede wszystkim gwarancja doskonale zorganizowanej przestrzeni dla całej rodziny.

Opracowanie:
Równe 89A
tel. 508 631 423
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz