Materiał Partnera

Masz fach w ręku? Pracuj w Belgii i zarabiaj duże pieniądze

Masz fach w ręku? Pracuj w Belgii i zarabiaj duże pieniądze

Dobry fachowiec jest dziś na wagę złota. Spawacz, operator wózka widłowego czy elektromechanik bez trudu znajdzie pracę. Jednak jak wybrać najlepszą, najkorzystniejszą finansowo ofertę? Jeśli chodzi o wysokość pensji, polscy pracodawcy mają nam niewiele do zaoferowania. Dlatego wielu fachowców decyduje się pracować za granicą.

Dobra branża

Transport i logistyka, motoryzacja, mechanika, przemysł i produkcja – to branże, w których nigdy nie brakuje pracy. Szukając w nich zatrudnienia w Polsce, nie można jednak liczyć na zachwycające warunki. Chociaż pracodawcy mają coraz większy kłopot z pozyskaniem pracowników, wciąż nie oferują im warunków tak dobrych, jak firmy z zagranicy. Dlatego warto rozejrzeć się nie tylko za ofertami pracy w Polsce, ale także w krajach zachodniej Europy. Tam prawdziwy fachowiec może liczyć na godne warunki – wysoką pensję, dobre warunki socjalne i uczciwe traktowanie przez pracodawcę. Wiele atrakcyjnych ofert pracy pojawia się w Belgii i Holandii – czyli stosunkowo niedaleko od Polski. Praca w tych państwach pozwoli nam odłożyć sporo pieniędzy, a na święta zawsze będziemy mogli wrócić do domu. Tam fachowcy, tacy jak mechanicy, operatorzy wózków widłowych, wulkanizatorzy czy elektromechanicy naprawdę są doceniani.

Nie działaj sam!

Wiele osób myśli o wyjeździe za granicę, ale obawia się samodzielnego wyjazdu. I słusznie – działając na własną rękę, bez doświadczenia i dobrej znajomości języka, można paść ofiarą oszustów. Dlatego pracy za granicą najlepiej szukać z pomocą międzynarodowej agencji pracy, takiej jak Link2Europe Sp. z o.o. Pracownicy agencji pracy załatwią za nas formalności i zadbają o to, by wszystko odbyło się zgodnie z umową. Pomogą nam dotrzeć do dobrego pracodawcy, poszukującego ludzi z naszymi kwalifikacjami. Dzięki agencji nasze interesy są zabezpieczone i możemy czuć się bezpiecznie, nawet z dala od domu.

Naszą specjalnością jest dostarczanie wykwalifikowanej kadry pracowniczej w branżach takich jak: transport i logistyka, motoryzacja, mechanika i inżynieria, przemysł oraz produkcja. Współpracujemy przede wszystkim z pracodawcami z Belgii i Holandii – czyli państw oferujących wysokie zarobki, stabilne zatrudnienie i godne warunki socjalne – mówi przedstawiciel firmy.

W dodatku firma zapewnia zatrudnienie na długi czas. Kandydaci mogą także liczyć na stałą pracę, jeśli praca za granicą przypadnie im do gustu.

Dobre miejsce do pracy

Wśród najbardziej poszukiwanych pracowników są dziś mechanicy aut ciężarowych, wulkanizatorzy, kierowcy C+E, spawacze, elektromechanicy, operatorzy maszyn CNC i wózków widłowych, a także ogrodnicy i szwaczki. Ci, którzy zdecydowali się wyjechać, bardzo chwalą sobie pracę w Belgii:

– I to nie tylko ze względu na zarobki. Jest co zwiedzać, wszędzie jest blisko, niedrogie pociągi. Jedzenie w dyskontach (np. Lidl) bywa nawet tańsze niż w Polsce! I wcale nie trzeba znać niderlandzkiego – po angielsku da się dogadać prawie wszędzie – mówi wulkanizator, zrekrutowany przez agencję Link2Europe Sp. z o.o., który pracuje tam od kilku sezonów. Jeśli zależy nam nie tylko na dobrej pracy, ale też na ogólnym poprawieniu komfortu życia, powinniśmy poważnie zastanowić się nad skorzystaniem z oferty tej firmy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz