Materiał Partnera

Luksusowe meble w przystępnej cenie? Tak!

Luksusowe meble w przystępnej cenie? Tak!

Kanapa lub sofa to jeden z najważniejszych mebli w salonie, cechować powinna go nie tylko wygoda ale również i przyjemny wygląd, a także wysoka trwałość. Choć w obecnych czasach prym na rynku wiodą meble w stylu nowoczesnym, cechujące się niską ceną, warto zastanowić się czy inwestycja w trwałe, klasyczne meble nie jest kwestią bardziej rozsądną? Planujesz zakup mebli na dłużej? Mebel wyprodukowany z prawdziwego, dobrej jakości drewna przetrwa długie lata, a materiał użyty do jego produkcji można poddawać renowacji.

Współczesne wnętrza cechują się ekonomicznym i praktycznym wykończeniem. Meble, które kupuje się na długie lata to dzisiaj już raczej luksus, na który decyduje się tylko niewielka część z nas. Główną barierą jest w tym przypadku oczywiście cena. Czy jednak rzeczywiście zakup np. sofy, która ze względu na wysokiej jakości materiały z której jest wykonana, służyć będzie nam kilkanaście lat jest wyborem w perspektywie czasowej droższym od kupowania tańszego mebla co 3-4 lata (bo tyle średnio wytrzymują współczesne tanie materiały używane do produkcji mebli)? Warto przemyśleć tą kwestię. Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: „nie”, warto udać się do sklepu producenta mebli Chesterfield w Grudziądzu, specjalizującego się w dystrybucji sof i kanap Chesterfield oraz dodatków i elementów wystrojów wnętrz.

Ponadczasowy angielski luksus w salonie? Czemu nie!

Jesteś osobą ceniącą sobie ponadczasowy design mebli, a także ich trwałość oraz komfort? Lubisz skórzane sofy wykonane z wysokiej jakości materiału i z najwyższej jakości precyzją? Jeśli odpowiedź brzmi tak, oferta firmy Ekskluzywne Kanapy i Sofy Chesterfield z Grudziądza jest idealnym rozwiązaniem. Firma jest głównym w Polsce dystrybutorem mebli z kolekcji Chesterfield, oferujących najnowsze rozwiązania tapicerskie, docenione na Międzynarodowych Targach Meblowych w Poznaniu. Planujesz nadać swojemu salonowi prestiżu i szyku? Skorzystaj z oferowanych przez salon mebli rustykalnych, produkowanych z dębu, cechujących się niezwykłą wygodą oraz ponadczasowością. Firma Ekskluzywne Kanapy i Sofy Chesterfield oferuje również meble nowoczesne, projektowane przez włoskich projektantów lecz produkowane w Polsce. W ofercie dystrybutora znaleźć można również meble do wyposażenia jadalni (stoły, krzesła, komody, elementy dekoracyjne), a także ekskluzywne łóżka sypialniane, tapicerowane, rodem z Włoch. Oferta obejmuje ponad 100 wzorów łóżek możliwych do wykończenia ponad tysiącem różnego rodzaju tkanin.

Meble z własnym pomysłem? To jest możliwe!

Firma Ekskluzywne Kanapy i Sofy Chesterfield współpracuje ściśle z czołowymi polskimi producentami meblowymi, dzięki czemu jeśli klient zażyczy sobie modyfikacji danego modelu mebla, wszystko jest wykonywane zgodnie z jego życzeniem. Oprócz mebli wykonanych na niestandardowy wymiar, firma oferuje również możliwość dodatkowego ich zdobienia, np. biżuterią produkcji Svarovskiego.

Meble to nie jedyny zakres działalności firmy Ekskluzywne Kanapy i Sofy Chesterfield. Salon zlokalizowany w Grudziądzu ze względu na kameralną atmosferę i ekskluzywność produktów można określić jako swoistą galerię sztuki wnętrz. Oprócz dystrybucji ekskluzywnych mebli, firma oferuje również sprzedaż luster, lamp i innych elementów wystroju wnętrza, a także dzieła sztuki nowoczesnej oraz kopie obrazów dawnych mistrzów malarstwa. Ponadto możemy skorzystać z usług zatrudnionych tam wysokiej klasy projektantów wnętrz, którzy zaprojektują dla nas luksusowe wnętrza w oparciu o ofertę mebli Ekskluzywne Kanapy i Sofy Chesterfield.

Firma Ekskluzywne Kanapy i Sofy Chesterfield działa na polskim rynku już od ponad 25-ciu lat, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom atrakcyjne ceny. Luksusowe meble do najtańszych nie należą, ale biorąc pod uwagę ich trwałość i oryginalność, a także komfort – taka inwestycja jest warta rozwagi. Ekskluzywne Kanapy i Sofy Chesterfield cechuje również dostępność produktu oraz szybki czas realizacji zamówień. Produkty z widocznego na stronie internetowej dystrybutora katalogu mogą być obecne w domu klienta już w ciągu doby! Z kolei na meble na specjalne życzenie lub wymiar poczekamy nie dłużej niż do 6 tygodni, co w przypadku tak ekskluzywnego towaru jest czasem bardzo krótkim.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz