Artykuł sponsorowany

Kredyt hipoteczny? Z Pośrednikiem Kredytowym Przemysławem Małygą to proste

Kredyt hipoteczny? Z Pośrednikiem Kredytowym Przemysławem Małygą to proste

Choć wiele osób boi się tak dużego zobowiązania, jakim jest kredyt hipoteczny, to dla większości z nich finansowanie bankowe jest jedyną szansą na zakup własnej nieruchomości. Otrzymanie gotówki na swoje mieszkanie wymaga jednak dopełnienia określonych formalności, które często okazują się bardziej skomplikowane, niż zakładał potencjalny kredytobiorca. W takiej sytuacji pomocną dłoń może wyciągnąć doświadczony pośrednik kredytowy.

Rola pośrednika kredytowego przy kredycie hipotecznym

Mnóstwo warunków do spełnienia, sterta wniosków i jeszcze więcej potrzebnych zaświadczeń – tak dla przeciętnego kredytobiorcy wyglądają bankowe formalności. Aby jednak nieco ułatwić proces uzyskania finansowania własnej nieruchomości, warto zawrócić się z prośbą o pomoc do pośrednika kredytowego, któremu niestraszne są żadne dokumenty ani wyliczanie zdolności kredytowej czy wysokości raty.

Ten specjalista kompleksowo przeprowadza swoich klientów przez meandry ofert bankowych, dostosowując do ich potrzeb optymalne rozwiązania. Jego cechą szczególna jest znajomość rynku i przetarcie szlaków kredytowych, które pozwoli mu na sprawne załatwienie wszelkich koniecznych formalności. Osoby, które skorzystają z jego usług, nie zostaną zaskoczeni decyzją odmowną z powodu niedostarczenia jakiegoś zaświadczenia.

Świadczeniem tego typu usług w Poznaniu zajmuje się Pośrednik Kredytowy Przemysław Małyga, który poradzi sobie nie tylko z kredytem hipotecznym, ale również gotówkowym czy też finansowaniem przeznaczonym dla firm.

Komu może zostać przyznany kredyt hipoteczny?

Osoba występująca o kredyt hipoteczny musi mieć ukończone 18 lat. Ten fakt, zważając na konieczność posiadania stabilnego źródła finansowego, nikogo nie powinien dziwić. Warto jednak pamiętać, że wiek odgrywa kluczową rolę dla banku również ze względu na zdolność do spłaty. Im starsi klienci, tym większe obiekcje do podpisania umowy kredytowej. Kredytobiorca, w momencie ostatniej raty kredytu, nie powinien przekroczyć maksymalnie 80 roku życia.

Warto również zawczasu zadbać o nienaganną historię kredytową. Będzie to doskonały dowód na to, że osoba, której wnioskuje do banku o finansowanie, rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Potencjalny kredytobiorca musi obligatoryjnie posiadać wkład własny, którego minimalna wysokość obecnie oscyluje w granicach 10% kwoty hipoteki.

Single, małżeństwa i związki nieformalne – dla banku nie ma znaczenia status cywilny. Jak widać, dla tej instytucji liczy się przede wszystkim wiek, zdolność kredytowa, terminowość oraz wkład własny.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz