Materiał Partnera

Kompleksowość usług księgowych w ofercie warszawskiego biura rachunkowego Gold.

Kompleksowość usług księgowych w ofercie warszawskiego biura rachunkowego Gold.

Prowadzenie zarówno działalności gospodarczej, jak też większej firmy wiąże się z dużą odpowiedzialnością finansową. Od prawidłowo prowadzonej księgowości zależy przyszłość twojego przedsiębiorstwa. Dlatego warto poszukać biura rachunkowego, które rzetelnie i skrupulatnie zajmie się finansami oraz obsługą kadrowo-płacową w twojej firmie, tak jak zrobi to Biuro Rachunkowe Gold z Warszawy.

Profesjonalizm i doświadczenie

Biuro rachunkowe Gold powstało w 2000 roku. Działa na terenie Warszawy. Pracują w nim wykwalifikowani i wykształceni profesjonaliści posiadający doświadczenie i predyspozycje do wykonywania swojej pracy. Sama właścicielka, Bożenna Majda-Czapnik, posiada Certyfikat Księgowy  Ministerstwa Finansów, dzięki któremu posiada uprawnienia do świadczenia usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Cała załoga bierze udział w wielu szkoleniach, kursach oraz konferencjach dotyczących księgowości, na dowód czego posiada liczne dyplomy i certyfikaty oraz zaświadczenia. Zgodnie z obowiązującym prawem biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i działa według procedur związanych z unijnym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

Szeroki wachlarz usług

Firma Gold zapewnia obsługę w zakresie szeroko pojętej księgowości oraz kompleksową pomoc kadrowo-płacową. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzi ewidencję przychodów oraz wszelkie rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS. Zajmuje się doradztwem księgowym i podatkowym. Dla podwyższenia jakości usług współpracuje z kancelarią radcy prawnego świadcząc pomoc dotyczącą prawa dochodowego. Pracownicy pomogą przy założeniu działalności gospodarczej, wspólnie z klientem stworzą biznesplan, ale również zajmą się czynnościami związanymi z likwidacją firmy. Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego w biurze bez problemu zostaną obsłużeni klienci anglojęzyczni. Firma zajmuje się również pomocą klientom, którzy uzyskują przychody z najmu lub dzierżawy. Z czystym sumieniem możesz powierzyć firmie opiekę kadrowo-płacową w twoim przedsiębiorstwie. Pracownicy zajmą się rozliczeniami rocznymi oraz rozliczeniami z ZUS. Korzystają z nowoczesnych narzędzi i aktualizowanych na bieżąco profesjonalnych programów księgowych.

Wybierając usługi oferowane przez Biuro Rachunkowe Gold możesz mieć pewność, że dokumentacja księgowa będzie prowadzona skrupulatnie i dokładnie przez rzetelnych i doświadczonych specjalistów, a firma pozostanie w dobrej kondycji finansowej.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz