Materiał Partnera

Komfortowy transport zbiorowy. Dlaczego warto podróżować busem?

Komfortowy transport zbiorowy. Dlaczego warto podróżować busem?

Busy to wyjątkowo funkcjonalne pojazdy, podbijające serca podróżników w całej Polsce. Niewielki, dziewięcioosobowy bus jest w stanie konkurować z innymi środkami transportu, takimi jak pociągi czy autokary. Korzystają z niego chętnie grupy wycieczkowe, pielgrzymki, rodziny i znajomi. Dlaczego wynajem busa jest tak opłacalny?

Korzyści ekonomiczne

Wynajmując busa dla grupy dzielimy się kosztami po równo. Oznacza to znaczącą redukcję wydatków, które musielibyśmy ponieść przy podróżowaniu samochodem osobowym (paliwo, opłaty parkingowe, autostradowe itd.), pociągiem czy autokarem (opłaty biletowe). Większość ofert przewozowych jest skonstruowana w preferencyjny sposób, gwarantując zniżki dla większej ilości pasażerów. To dodatkowe udogodnienie, które wręcz zachęca do zbiorowego podróżowania.

Swoboda przejazdu

Dzięki wynajmowi busa zyskujemy pełną swobodę przejazdu. Nie musimy zaprzątać sobie głowy dojazdem na pętlę czy dworzec. Nie dotyczą nas rozkłady jazdy, nie musimy obawiać się spóźnienia. Busem odjedziemy z dowolnego miejsca o dowolnym czasie – z punktu A do punktu B. W razie potrzeby, istnieje możliwość korekty trasy przejazdu. Wszystko zależy od naszych ustaleń z przewoźnikiem. To ogromna zaleta, dzięki której nie narażamy się na stresujące sytuacje.

Kwestie bagażowe

W przypadku busów nie obowiązują nas rygorystyczne limity bagażowe, obecne w środkach transportu publicznego. Oznacza to, że możemy zabrać ze sobą pokaźną ilość toreb i waliz. Pojazdy dysponują sporą przestrzenią ładunkową o czym świadczy fakt, że część z nich pełni funkcje samochodów dostawczych. Istnieje też możliwość wyposażenia busa w dodatkowy bagażnik dachowy typu Box, bagażnik rowerowy lub bagażnik do przewożenia nart.

100% wygody i bezpieczeństwa

Większość współczesnych busów to nowoczesne pojazdy znanych marek, jak Opel czy Renault. Przechodzą one regularne badania sprawności technicznej, zatem nie musimy martwić się o bezpieczeństwo podróży. Poczuciu bezpieczeństwa towarzyszy komfort, w postaci wygodnych rozkładanych siedzeń, przestronnej kabiny pasażerskiej oraz szeregu rozrywek audio-wizualnych. Dla każdego coś miłego!

Dobra firma = dobry przejazd

Moda na przejazdy busami sprawiła, że na rynku znajdujemy coraz więcej firm transportowych. Niezwykle istotne, aby znaleźć przewoźnika gwarantującego najwyższą jakość usług – posiadającego nowoczesną flotę pojazdów, niezbędne zezwolenia oraz atrakcyjną ofertę przejazdów. Wszystkie te warunki spełnia firma Mar-Serwis ze Starych Babic koło Warszawy. Specjaliści firmy wynajmują busy na wyjazdy krótko- i długoterminowe – wesela, chrzciny, imprezy integracyjne, podróże wakacyjne i inne. Wszystko według indywidualnego życzenia klienta.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz