Materiał Partnera

Kiedy warto zdecydować się na wynajem busów?

Kiedy warto zdecydować się na wynajem busów?

Oferta firm zajmujących się wynajmem busów uwzględnia różne potrzeby klientów potrzebujących busa dla firmy, do przewozu gości weselnych, na grupowe wyjazdy zagraniczne czy na wycieczki szkolne. Kiedy wynajem busa będzie dobrą decyzją, a kiedy warto rozważyć inne dostępne opcje? Czy można wynająć busa wraz z kierowcą? Szczegóły w poniższym artykule.

Przy jakich okazjach warto wynająć bus?

Popularnym powodem wynajmu busów jest przewóz gości na wesela i różne imprezy rodzinne. Bus w takiej sytuacji jest wygodnym rozwiązaniem, pozwalającym szybko i sprawnie przewieźć grupę z kościoła do sali weselnej czy potem do hotelu. Dla gości weselnych z pewnością będzie to wygodny sposób transportu. Bus może też posłużyć do przewozu uczestników takich wydarzeń biznesowych jak konferencje, targi, imprezy firmowe i szkolenia, w tym również wyjazdy integracyjne. Z możliwości wynajmu busów chętnie korzystają też zespoły artystyczne np. podczas tras koncertowych: taki pojazd bez problemu pomieści członków zespołu oraz wszystkie potrzebne rekwizyty czy sprzęt muzyczny. Busy są często wybieranym środkiem transportu podczas szkolnych wycieczek, dzięki temu dzieci i młodzież mają zapewnioną wygodną i bezpieczną podróż. Każdy, kto podróżował kiedykolwiek z większą grupką dzieci pociągiem czy nawet komunikacją miejską, z pewnością zgodzi się, że nie są to wygodne rozwiązania. A wynajętymi busami można podróżować z dziećmi również za granicę. Dobre modele busów wyposażone są w klimatyzację i dodatkowe udogodnienia dla podróżnych. 

Wynajem busów dla firm

Oferta wynajmu busów jest skierowana również do klientów biznesowych. Korzystają z niej chętnie małe i średnie firmy np. w celu sprawnego przewozu pracowników czy transportu gości z lotniska do siedziby firmy. Nawet jeśli firma posiada własną flotę samochodową, wynajem busa może być korzystniejszą alternatywą. Warto też pamiętać o możliwości wynajęcia busa z kierowcą: dzięki temu firma nie musi delegować do tego zadania własnego pracownika czy poszukiwać kierowcy z zewnątrz i dodatkowo płacić za tę usługę. Nasz rozmówca z firmy EID-POL podkreśla też elastyczność takiego rozwiązania i możliwość wyboru busa o odpowiedniej do potrzeb klienta wielkości np. zapewniającego wygodny przewóz 9 lub 20 osób. Cena takich usług ustalana jest indywidualnie i zależy m.in. od modelu busa, długości trasy i terminu przejazdu. Do tego można zwykle liczyć na fachowe doradztwo pracowników firmy wynajmującej, którzy pomogą wybrać najlepszą opcję wynajmu.
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz