Materiał Partnera

Kiedy warto skorzystać z oferty tartaku?

Kiedy warto skorzystać z oferty tartaku?

Drewno jest wyjątkowym, trwałym i ekologicznym materiałem konstrukcyjnym, po które sięgamy z wielką przyjemnością. To właśnie z niego powstają konstrukcje szkieletowe większości domów. Jednak drewno wykorzystywane jest nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale także przy wykańczaniu wnętrz i tworzeniu estetycznych oraz bezpiecznych placów zabaw dla dzieci. Kiedy warto skorzystać z oferty tartaku? Na co zwrócić uwagę wybierając drewno? Podpowiadamy.

Zanim rozpoczniemy budowę, powinniśmy znaleźć dobry tartak, który oferuje wysokiej klasy drewno konstrukcyjne, tarcicę suszoną, krawędziaki oraz inne części drewniane w konkurencyjnych cenach. Solidny i wytrzymały asortyment świetnej jakości oferuje Tartak Rogozina w województwie zachodniopomorskim. Dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Szeroka oferta

Profesjonalny tartak wykorzystuje nowoczesne technologie i narzędzia, dzięki którym może zaoferować klientom szeroki wachlarz produktów z drewna. Tartak Rogozina zajmuje się między innymi sprzedażą drewna konstrukcyjnego, drewna certyfikowanego, więźby dachowej, krawędziaków, łat, kontrłat, tarcicy obrzynanej i tarcicy suszonej oraz oferuje usługi związane z suszeniem i struganiem drewna. Warto także zaznaczyć, że Tartak Rogozina wykorzystuje drewno najwyższej jakości, które pochodzi z państwowych lasów. Jest to przede wszystkim sosna oraz świerk.

Przewóz wyrobów drewnianych

Kolejnym atutem Tartaku Rogozina jest flota pojazdów, które zostały przystosowane do przewodu wyrobów drewnianych. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że zamówione przez niego drewno dotrze na miejsce w idealnym stanie.

Szwedzka tarcica konstrukcyjna

Tartak Rogozina oferuje również szwedzką tarcicę konstrukcyjną, która cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Znakomicie nadaje się ona do budowy domków z drewna, ścianek działowych, stropów oraz dachów. Świerk skandynawski suszony jest do około 18% wilgotności, co uwalnia surowiec od grzybów, pleśni i insektów. Następnie jest strugany i fazowany, co pozwala na uzyskanie idealnych wymiarów i opóźnia zapalenie się surowca w razie pożaru. Wszystkie te elementy sprawiają, że szwedzka tarcica jest materiałem niezwykle trwałym i bezpiecznym, który znakomicie sprawdzi się przy tworzeniu solidnych konstrukcji drewnianych.

Produkcja drewna konstrukcyjnego to domena tartaków. Wybierzmy miejsce, które oferuje bogaty wybór surowców najwyższej klasy i profesjonalne doradztwo jak Tartak Rogozina, a otrzymamy drewno trwałe, solidne i wytrzymałe.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz