Materiał Partnera

Karty plastikowe – uniwersalne rozwiązanie

Karty plastikowe – uniwersalne rozwiązanie

Mówi się, że plastik wypiera papier. Chociaż to powiedzenie dotyczy przede wszystkim pieniędzy – a konkretnie kart płatniczych – to zastosowań nowoczesnych kart plastikowych jest znacznie więcej. Każdy z nas w portfelu nosi pewnie przynajmniej kilka takich kart. Są trwałe, wygodne i estetyczne, dlatego zastępują wiele starszych, mniej przystępnych rozwiązań. Produkcją nowoczesnych kart plastikowych zajmuje się przedsiębiorstwo CartPoland.

Zamiast gotówki

Coraz więcej osób w codziennym życiu właściwie nie korzysta z gotówki. Wynika to z tego, że nowoczesne, plastikowe karty płatnicze są znacznie wygodniejsze. Są niewielkie, można więc je zmieścić nawet w malutkiej, eleganckiej portmonetce. Poza tym, płacąc kartą możemy lepiej planować i analizować swoje wydatki – logując się na konto bankowe w internecie widzimy gdzie, ile i za co płaciliśmy. Ponadto, płatność kartą zwiększa nasze bezpieczeństwo – pozwala na wycofanie błędnej transakcji od razu na nasze konto i jest zabezpieczeniem przed złodziejami. Kiedy ktoś ukradnie nasz portfel, wystarczy telefon do banku lub jedno kliknięcie w aplikacji – karta jest już zablokowana, a nasze pieniądze bezpieczne. Ze względu na te niewątpliwe zalety „plastikowego pieniądza” rośnie na niego zapotrzebowanie. Klienci posiadają coraz więcej kart płatniczych, kredytowych i debetowych. Produkcją takich kart zajmuje się przedsiębiorstwo CartPoland.

Karty plastikowe i nie tylko

Karty plastikowe są trwałe i wygodne – dlatego dziś wiele dokumentów, którymi się posługujemy, ma właśnie taką formę. Karty plastikowe zastąpiły tradycyjny, papierowy dowód osobisty, to one są też najczęściej używane jako legitymacje na uczelniach wyższych. Taką formę mają również bilety miesięczne np. na komunikację miejską. Poza tym wiele firm używa takich kart jako materiałów promocyjnych – są doskonałym uzupełnieniem wszelkiego rodzaju programów lojalnościowych - możemy na nich zbierać punkty, które następnie będzie można wymienić na specjalne zniżki lub wybrane produkty. Karty plastikowe produkowane przez firmę CartPoland to produkty wysokiej jakości. Są trwałe i odporne na ścieranie, dzięki zastosowaniu druku offsetowego. Firma produkuje nowoczesne karty plastikowe dla banków, hoteli, firm ubezpieczeniowych, centrów handlowych, sklepów i stacji paliw. Zajmuje się tym kompleksowo – od projektu, po dostarczenie gotowego produktu do klienta. W ofercie firmy znajdziemy karty magnetyczne, zbliżeniowe lub z kodem kreskowym – przedsiębiorstwo wykonuje też specjalne, nietypowe zlecenia.

W ofercie CartPoland znajdziemy również bramki obrotowe, uchylne, rozsuwane, bramki stadionowe, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, wykrywacze metali, certyfikowane antyzderzeniowe bollardy, zapory drogowe oraz kolczatki.

Opracowanie:
Wólka Mińska, Olszowa 5
tel. 25 758 76 43
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz