Materiał Partnera

Joga Studio Grzegorza Nieściery – coś dla ciała i ducha

Joga Studio Grzegorza Nieściery – coś dla ciała i ducha

Wiele mówi się o pozytywnym wpływie jogi na nasze samopoczucie czy zdrowie – nie tylko fizyczne. Joga pozwala na oczyszczenie myśli, zyskanie jedności ze swoim ciałem oraz podjęcie wyzwań, o których wcześniej nigdy byśmy nie pomyśleli. Szukanie doskonałej równowagi poprzez dokładnie zaplanowany i poprowadzony przez eksperta Grzegorza Nieściera trening jogi może mieć tylko pozytywne skutki.

Joga jest powstrzymaniem poruszeń świadomości

Rozpoczynając trening jogi w Joga Studio Grzegorza Nieściera wkraczamy do zupełnie innego świata. Rozpoczniemy naukę nie tylko coraz bardziej zaawansowanych i skomplikowanych figur gimnastycznych, ale także naukę utrzymywania stałej koncentracji przy jednoczesnym wyzwoleniu się od stresów oraz kłopotów dnia codziennego. Stan koncentracji, który musimy utrzymywać przez czas trwania treningu gładko przechodzi do stanu medytacji, a ta jest przyczynkiem do osiągnięcia całkowitej jedności ciała, ducha i umysłu. Joga to praktyka nie tylko fizyczna, ale także filozoficzna, związana nierozerwalnie z dążeniem do samodoskonalenia, poszerzenia świadomości i wyzbycia stresu. Poprzez jogę możemy odkryć siebie, poznać swoje ograniczenia i możliwości, co otwiera przed nami drogę do pracy nad nimi. W Joga Studio nauczymy się tego wszystkiego, a także więcej – jeśli tylko zgodzimy się podążać zgodnie z wszystkimi zasadami treningu.

Joga Studio – warsztaty i grupy treningowe

Ważne jest, aby jogę uprawiać pod okiem prawdziwego mistrza. Prowadzący Joga Studio Grzegorz Nieścier to dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara, który praktykuje ją od ponad dwudziestu lat. W swej praktyce współpracuje wyłącznie z najlepszymi specjalistami, pod których skrzydłami organizują się różne grupy mniej i bardziej zaawansowanych uczestników treningów. Joga Studio organizuje także warsztaty – raz w roku możemy odbyć specjalny trening w urokliwych okolicznościach przyrody. Zmiana otoczenia może pozytywnie wpłynąć na nasze postępy, poprawienie nastroju czy stanu zdrowia. Warsztaty tego typu to idealna szansa nie tylko dla osób już praktykujących jogę, ale także tych, którzy chcieliby się z nią zapoznać. Dla wielu z nas warsztaty organizowane przez Joga Studio mogą stanowić pierwszą styczność z tą wartą rozważenia dziedziną życia. Regularne zajęcia jogi odbywają się w wielu grupach – początkującej, ogólnej, ćwiczeń oddechowych, jogi regenerującej, zajęć tematycznych, skoncentrowanych na zdrowiu kręgosłupa i innych. Widać zatem, że w Joga Studio znajdziemy coś dla siebie niezależnie od poziomu zaawansowania czy oczekiwań.

Opracowanie:
Warszawa, Waryńskiego 9
tel. 693 332 297
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz