Materiał Partnera

Jakie usługi wchodzą w zakres napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów?

Jakie usługi wchodzą w zakres napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów?

Samochody nierzadko ulegają kolizjom, wskutek których elementy karoserii tracą swój pierwotny kształt, mogą też być powodem niedopuszczenia pojazdu do dalszego ruchu. W takiej sytuacji niezbędne jest wykonanie profesjonalnych napraw blacharsko-lakierniczych, które obejmują m.in. lakierowanie poszczególnych elementów lub nawet całego samochodu. Co jeszcze świadczą fachowe warsztaty w tym zakresie?

Elementy profesjonalnie polakierowane

Nałożenie nowego lakieru na konkretny element wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Nowoczesny sprzęt pozwala na uzyskanie estetycznego wyglądu konkretnej części karoserii, dzięki czemu nie będzie się ona wyróżniać, a na pojeździe trudno będzie zauważyć jakiekolwiek ślady przebytej kolizji oraz będących jej następstwem uszkodzeń. Naprawy lakiernicze mogą dotyczyć lakierowania zewnętrznego elementu – cena za usługę uzależniona jest od jego wielkości, o czym należy pamiętać, oddając komponent do malowania w specjalistycznym warsztacie.

Będzie on w stanie również zmienić kolor całego pojazdu, co jest przedsięwzięciem czasochłonnym, jednak w niektórych sytuacjach wręcz niezbędnym. Tego typu usługi świadczy profesjonalny warsztat samochodowy Amigos, który dysponuje szerokimi możliwościami w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych. Fachowcy mogą się bowiem zająć nie tylko elementami zewnętrznymi, ale także tymi znajdującymi się w kabinie pojazdu. Oferta obejmuje nawet bowiem precyzyjne lakierowanie tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu.

Auto jak z salonu

Dzięki profesjonalnie świadczonym usługom w zakresie blacharstwa oraz lakiernictwa pojazdy mogą odzyskać swój doskonały wygląd. W przypadku aut pozbawionych większych defektów blacharskich doskonałym rozwiązaniem jest polerowanie pojazdu. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami specjalistów z odpowiedniego warsztatu pozwala uzyskać doskonały wygląd karoserii, która dodatkowo pozbawiona będzie wszelkich zarysowań i małych defektów. Jeżeli jednak nie da się ich usunąć za pomocą polerowania, warto przemyśleć wykonanie zaprawki lakierniczej.

Profesjonalny warsztat zajmujący się blacharstwem i lakiernictwem będzie również w stanie zabezpieczyć pojazd przed korozją. Konserwacja jest rozwiązaniem świetnie sprawdzającym się na polskich drogach, na których nierzadko znajduje się deszcz, a w sezonie zimowym pod spód auta dostaje się spora ilość soli drogowej. Specjaliści mogą również zadbać o doskonały wygląd samochodu poprzez renowację reflektorów i felg. Warto też zwrócić uwagę na usługę kształtowania i profilowania wgniecionej blachy – jest to rozwiązanie problemów powstających w związku z niewielkimi stłuczkami parkingowymi lub innymi, powodującymi zmianę pierwotnego wyglądu karoserii.

Opracowanie:
Wasilków, Supraślska 16 lok. 1
tel. 53 249 26 97
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz