Materiał Partnera

Jakie paliwa wysokiej jakości oferuje firma BGW?

Jakie paliwa wysokiej jakości oferuje firma BGW?

Prowadzenie stacji paliw to konieczność zaopatrzenia klientów w wysokiej jakości paliwa płynne. Powinny pochodzić one ze sprawdzonego źródła, dzięki czemu spełnią rygorystyczne wymogi. Dobrym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z renomowaną hurtownią i bazą paliw – firmą BGW. Rozbudowana oferta tego przedsiębiorstwa to wiele typów najpopularniejszych paliw płynnych – jakich dokładnie?

Cenny olej napędowy

Olej napędowy wykorzystywany w silnikach wysokoprężnych jest obecnie jednym z najczęściej stosowanych paliw przez kierowców i nie tylko. Zasila on popularne jednostki napędowe typu diesel, które stosowane są zarówno w autach osobowych, jak i dostawczych, ciężarowych czy nawet w maszynach rolniczych i budowlanych. Olej napędowy powinien więc charakteryzować się wysoką jakością, a także gwarantować możliwość uruchomienia pojazdu w każdych warunkach, nawet w niskiej bądź wysokiej temperaturze. Firma BGW gwarantuje dostarczenie oleju napędowego o doskonałych parametrach.

W ramach świadczonych usług ta renomowana hurtownia i baza paliw płynnych jest w stanie zaproponować swoim klientom także olej opałowy lekki. Jak sama nazwa wskazuje, paliwo to wykorzystywane jest do celów opałowych. Firma BGW gwarantuje wysoką jakość proponowanego oleju opałowego i napędowego, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie optymalnych parametrów działania silnika czy systemu energetycznego. Jakie jeszcze paliwa proponuje firma BGW swoim klientom?

Paliwa bezpiecznie przetransportowane

Kolejnym z paliw oferowanych przez firmę BGW jest benzyna. W Polsce występuje ona najczęściej w wariantach 95- oraz 98-oktanowych. Bezołowiowa benzyna wykorzystywana jest do zasilania silników stosowanych w autach osobowych i nie tylko. Z powodzeniem można stosować ją w jednostkach napędowych wielu urządzeń, np. kosiarek. Benzyna musi jednak pochodzić ze sprawdzonego źródła, którym jest firma BGW – hurtownia i baza paliw płynnych. Jej rozbudowana oferta zawiera zarówno olej napędowy, jak i benzynę, a także olej opałowy lekki. Istotna jest również możliwość dostarczenia paliw w wybrane przez klienta miejsce.

Przetransportowanie łatwopalnych materiałów wymaga bowiem zachowania maksymalnego bezpieczeństwa i wykorzystania specjalistycznych cystern. Firma BGW zapewnia terminowe i profesjonalne dostarczenie benzyny, oleju napędowego lub oleju opałowego lekkiego we wskazane przez klienta miejsce, co jest dla niego sporym ułatwieniem. Warto zatem skorzystać z usług firmy BGW, która swoją ofertę kieruje nie tylko do właścicieli stacji benzynowych, ale także klientów prywatnych.

Opracowanie:
Oborniki, Staszica 25/27
tel. 61 872 58 00
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz