Materiał Partnera

Jaki wybrać alkohol na prezent?

Jaki wybrać alkohol na prezent?

Alkohol jako prezent dla urodziny? Czemu nie! Chociaż to dobry pomysł na sprawienie przyjemności solenizantowi, to często przysparza wiele problemów. Na sklepowych półkach znajdziemy ogromną ilość różnych alkoholi, przez co możemy mieć niemały dylemat, który będzie najodpowiedniejszy. W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie “jaki wybrać alkohol na prezent?”. Koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca.

Alkohol jako elegancki prezent

Urodziny to jedna z okazji, kiedy możemy rozważać kupno alkoholu dla solenizanta. To dobry wybór, zwłaszcza wtedy, kiedy wiemy, jaki alkohol trafi w gust obdarowywanego, lecz nawet jeśli nie mamy takiej wiedzy - są alkohole, które przypadną do gustu każdego. Alkoholem możemy obdarować kogoś bliskiego, szefa, czy chociażby naszego klienta.

W zależności od tego, jakim dysponujemy budżetem, mamy do wyboru wiele wyjątkowych trunków. Mając budżet do 100 zł - możemy rozważyć zakup dobrej jakości likier, miodu pitnego albo nalewki - te alkohole często mają przepiękne butelki, dzięki czemu całość prezent będzie się prezentować jeszcze lepiej!

Dysponując taką sumą pieniędzy - warto rzucić okiem na wina. W tej cenie znajdziemy wiele dobrych win. Drobna uwaga - jeśli kupujemy wino dla osoby, która posiada na ich temat jakąś wiedzę, powinniśmy iść w kierunku czerwonych wytrawnych, jednak jeśli jest zupełnie na odwrót - wybierzmy białe delikatne.

Kwota 100 zł raczej nie pozwala nam na zakup dobrego whisky typu single malt, lecz na półkach sklepowych znajdziemy inne, warte uwagi whisky blendowane - np. Ballantines czy Johnnie Walker.

Stojąc przed wyborem sklepu, w którym dokonamy zakupu, warto rzucić okiem na mniejsze sklepy, które skupiają się tylko i wyłącznie na sprzedaży alkoholi. Wtedy możemy liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony obsługi. Godnym polecenia sklepem jest z pewnością Piwnica, który mieści się w Płocku. To doskonale wyposażony sklep, który oferuje przede wszystkim wiele rodzajów wyjątkowych alkoholi.

A kiedy dysponujemy większym budżetem...

Jeśli nasz budżet przekracza kwotę 100 zł, ale nie wykracza poza 200 - zyskujemy dostęp do innych ciekawszych alkoholi, single maltów i większości podstawowej oferty największych koncernów. Możemy rzucić okiem na wyjątkowe whisky blended. Przy takim budżecie z łatwością znajdziemy kilkunastoletnie wypusty, możemy także wybierać wśród krajów pochodzenia - Belgia, Szwecja, Indie… Jednak oprócz whisky, możemy także przyjrzeć się bourbon’om typu single barrel.

Na koniec przyda się kilka słów podsumowania. Jeśli chcemy zainwestować większe pieniądze, powinniśmy skorzystać z profesjonalnej porady specjalisty, który doradzi nam, który alkohol będzie najlepszy.

Opracowanie:
Płock, mjr. Sucharskiego 3
tel. 515 806 488
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz