Materiał Partnera

Jak zadbać o wygląd samochodu, czyli mycie ręczne i autodetailing

Jak zadbać o wygląd samochodu, czyli mycie ręczne i autodetailing

Każdy właściciel samochodu pragnie, by jego pojazd nie tylko był w doskonałym stanie technicznym, ale też wyglądał atrakcyjnie. Nienaganna prezencja wymaga przede wszystkim odpowiedniego mycia – specjalne myjnie automatyczne są jednak niedokładne i nie gwarantują satysfakcjonujących rezultatów. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie myjni ręcznej z usługą autodetailingu – czym wyróżnia się takie rozwiązanie?

Kompleksowe mycie

Jednym z najważniejszych elementów samochodu podlegających myciu ręcznemu jest karoseria pojazdu. W przypadku wyboru myjni automatycznej właściciel auta jest nierzadko nieusatysfakcjonowany rezultatami – pojawiają się zacieki, a poszczególne miejsca pozostają nadal zanieczyszczone. Mycie ręczne natomiast daje możliwość zadbania nawet o najmniejszy detal karoserii i jego dokładne, manualne wyczyszczenie. W ten sposób można kompleksowo pozbyć się zabrudzeń pojawiających się na nadwoziu samochodu.

Jak się jednak okazuje, renomowane myjnie ręczne świadczące kompleksowe usługi zapewniają także możliwość mycia pełnego. W jego zakresie oprócz usuwania zanieczyszczeń z nadwozia wykonywane przez specjalistów jest także czyszczenie wnętrza. W ten sposób funkcjonuje myjnia Wash & Go, która dla swoich klientów przygotowała rozbudowaną ofertę z zakresu przywracania pojazdom doskonałego wyglądu. Dokładne odkurzenie wnętrza wraz z wyczyszczeniem poszczególnych elementów plastikowych i metalowych gwarantuje wyjątkowe rezultaty i pełną świeżość w kabinie samochodu.

Każdy detal jest istotny

Kompleksowe mycie ręczne pojazdu to konieczność zadbania o każdy szczegół nadwozia oraz wnętrza. Pełne odświeżenie uzyskać można nie tylko dzięki usunięciu zabrudzeń, ale też zabezpieczeniu powłoki lakierniczej m.in. za pomocą wosku. Woskowanie karoserii dostępne jest wyłącznie na dobrych myjniach ręcznych, gdzie specjaliści zadbają o to, by lakier był zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i ponadto wyglądał świeżo oraz atrakcyjnie. W ramach świadczonych usług fachowcy zajmą się również polerowaniem.

Nie jest ono wbrew pozorom czynnością prostą. Do jej profesjonalnej realizacji niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają przeprowadzenie tej wieloetapowej pracy renowacyjnej. W ten sposób skutecznie wyeliminować można pojawiające się na karoserii rysy, a powłoka lakiernicza odzyskuje pierwotny błysk. Ciekawą usługą wchodzącą również w zakres specjalistycznego autodetailingu jest glinkowanie. Dzięki temu zabiegowi można skutecznie oczyścić lakier z różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym nalotów czy starych powłok woskowych.

Opracowanie:
Warszawa, Grochowska 2
tel. 733 133 134
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz