Materiał Partnera

Jak wybrać idealny zespół na wesele? Poradnik

Jak wybrać idealny zespół na wesele? Poradnik

Doskonała zabawa i tańce do rana – to wszystko nie byłoby możliwe bez dobrego zespołu muzycznego. Dlatego organizując imprezę, podczas której przewidziane są tańce, musimy zadbać o wybór odpowiedniego zespołu, który przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom imprezy. Liczy się charyzma, repertuar i poczucie humoru – dzięki temu goście będą czuć się swobodnie.

Niezapomniana impreza

Każdy chce, by jego impreza weselna była zapamiętana jak najlepiej. Tym, co najbardziej zapada w pamięć gości, jest zabawa do rana. A to może nam zagwarantować tylko dobry zespół muzyczny. Pamiętajmy, że wybór kapeli na wesele to jedna z najważniejszych spraw do załatwienia przed weselem, nie należy odkładać tego na ostatni moment, bo najlepsze zespoły mogą wtedy nie mieć już wolnych terminów. Żeby zespół nie zawiódł, musi spełnić kilka warunków. Bardzo ważne jest doświadczenie – zespoły, które na koncie mają dziesiątki imprez doskonale wiedzą, co zrobić, by rozkręcić zabawę. Ważne też, by zespół posiadał własny sprzęt nagłaśniający, zapewniający najwyższą jakość dźwięku. Duże znaczenie mają także umiejętności członków zespołu – podczas omawiania szczegółów warto zapytać, czy mają oni edukację muzyczną i jakie jest ich podejście do muzyki. Niezależnie od tego, jaką muzykę chcemy słyszeć na naszym weselu, powinna ona być przede wszystkim dobrze zagrana. Wszystko to zagwarantować mogą nam członkowie zespołu SĄGORSI z Lublina.

Zagraliśmy mnóstwo imprez typu: wesela, studniówki, bale, imprezy plenerowe na kilka tysięcy osób, imprezy dla dzieci, biesiady, a także małe kameralne eventy zaspokajając gusta danego grona odbiorców. Najwyższej klasy nagłośnienie i "mega" oświetlenie zawierające ponad 20 efektów świetlnych zrobią wrażenie na najbardziej wybrednych osobach – mówi, Jacek Kocyk który prowadzi zespół SĄGORSI.

Muzyka z energią

Bardzo ważne jest to, jaki zespół ma kontakt z uczestnikami zabawy. Czy potrafi do nich dotrzeć, trafić w ich gusta? Warto przejrzeć filmy z występów na innych weselach, by przekonać się, jak zespół radzi sobie w takich sytuacjach. Często od energii zespołu zależy, jak będzie przebiegać cała impreza. Odpowiednie poprowadzenie zabawy weselnej to bardzo cenna umiejętność, której często zespoły grające na weselach nie posiadają. Pamiętajmy, że zespół weselny ma nam nie tylko przygrywać do tańca – on powinien animować całą zabawę. Dobry zespół spełni wszystkie prośby pary młodej, zachęci weselnych gości do oderwania się od stołów i zapewni wszystkim niezapomniane wrażenia.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz