Materiał Partnera

Infrastruktura lotnicza – nowoczesne parkingi lotniskowe

Infrastruktura lotnicza – nowoczesne parkingi lotniskowe

Z każdym rokiem ruch lotniczy w Polsce się rozwija. Wiodącymi portami lotniczymi, są zaś Lotnisko Chopina w Warszawie, podwarszawski Modlin, lotnisko pod Krakowem w Balicach, Lotnisko im. Lecha Wałęsy, a także Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, który obsługuje rocznie ponad 3,5 miliona pasażerów. Tak wysokie wskaźniki, wiążą się z infrastrukturalnymi problemami, między innymi związanymi z parkingami przylotniskowymi, które często są zatłoczone i drogie dla odbiorców. Dowiesz się, czy zatem wyróżniają się te najlepsze w Polsce!

Sprawna obsługa 24h/7

Oczywiście parking przy lotnisku Wrocław, muszą wyróżniać się obsługą dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Istotne jest także to, aby ich pełen obszar był udostępniany podróżnym, także w dni świąteczne. Niestety obsługę 24h/7 wbrew pozorom w Polsce, nie gwarantują wszystkie prywatne parkingi umiejscowione przy lotniskach i w bliskich okolicach portów lotniczych.

Bezpieczeństwo – monitoring

Parkingi obsługujące podróżnych danych portów lotniczych oczywiście muszą wyróżniać się wysokim poziomem zapewnianego bezpieczeństwa pozostawianym nawet na długie tygodnie pojazdom. Obiekty te instalowane mają nowoczesne systemy monitoringowe i czujniki antywłamaniowe, a także są obsługiwane przez firmy o wdrożonych innowacyjnych metodologiach logistycznych, pozwalające na sprawną obsługę klientów, często zestresowanych i przede wszystkim spieszących się.

Darmowy transfer na lotnisko

Dzisiaj parkingi lotniskowe, można podzielić na ciasne obiekty zarządzane przez porty lotnicze, jak i na przestrzenie zarządzane przez zewnętrzne firmy. W takiej sytuacji parkingi nie znajdują się przed lotniskiem, ale w bliskiej jego odległości – najczęściej nieprzekraczającej 1 kilometra. Warto przy tym podkreślić, że w takie sytuacji pozostawiając swój pojazd, obsługa parkingu zapewnia błyskawiczny transfer podróżnych i ich bagaży na lotnisko (wliczony w koszty wynajmy miejsca parkingowego). Najczęściej trwa on krócej, niż kilka minut! W przypadku próby parkowania auta, na parkingach należących do portów lotniczych, można by było spotkać się z problemem znalezienia miejsca…

Rezerwacja miejsca parkingowego

Prywatne parkingi, oferują także opcję rezerwacji miejsca parkingowego. Wybierasz się na wakacje z rodziną? A może jesteś biznesmenem, który ceni sobie wygodę, szybkość i brak problemów? W takich sytuacjach poszukuj dla siebie takich miejsc, jak Parking Lotnisko Wrocław, które posiada 100 miejsc parkingowych! Z pełną jego specyfikacją warto zapoznać się na dedykowanej stronie www. Już teraz warto wiedzieć, że parking ten wyróżnia się bardzo niskimi cenami, nawet w przypadku postoju długoterminowego!
Opracowanie:
Wrocław, Osiniecka 99
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz