Materiał Partnera

Impreza bez stresu – parę słów o cateringu

Impreza bez stresu – parę słów o cateringu

Chcecie zrobić niespodziankę ukochanej osobie, wyprawiając przyjecie z okazji jej urodzin lub imienin? Urządzacie parapetówkę w nowym mieszkaniu? A może na Wasze barki w tym roku spada organizacja imprezy sylwestrowej? Czeka Was dużo pracy… Zobaczcie, ile możecie zyskać, zamawiając jedzenie od firmy cateringowej.

Szczęśliwi czasu nie liczą?

Owszem! Ale gdy spędzają go na robieniu przyjemnych rzeczy, a nie na wypełnianiu obowiązków. Organizując imprezę, musicie liczyć się z tym, że czeka Was dużo pracy. Do zrobienia jest wiele! Musicie zaprosić gości, zrobić generalne porządki,  zadbać o imprezowy wystrój, zakupić odpowiednie trunki, wybrać muzykę i do tego… dobrze się bawić. Na całe szczęście po wynajęciu firmy cateringowej, odpada Wam wyszukiwanie ciekawych przepisów, sporządzanie listy zakupów, wizyta w supermarkecie i – oczywiście – samo gotowanie. A jeśli obawiacie się, że jest to zbyt kosztowne – obliczcie, ile pieniędzy musielibyście wydać na potrzebne produkty. Dodając do tego cenny czas, który zaoszczędzicie, zrozumiecie, że i tak wyjdziecie na plus.

Nie tracąc czasu na gotowanie, nie trwonicie dobrej energii i zapału do innych działań. Dzięki temu na imprezie będziecie uśmiechnięci i wypoczęci!

Co może pójść nie tak?

Możecie zapomnieć jakiegoś produktu – wówczas albo stracicie cenny czas na spacer do pobliskiego sklepu, albo zrezygnujecie z przyrządzenia określonego dania. A co, gdy nie zdążycie z przygotowaniami przed przyjściem gości? Wtedy początek imprezy spędzicie w kuchni, a nie ze znajomymi, którzy mogą poczuć się zaniedbani. Jeszcze gorzej by było, gdyby nie udał Wam się sprawdzony przepis. W pośpiechu zawsze możecie dodać czegoś za dużo, czegoś za mało… W efekcie zaserwujecie swoim gościom niezbyt smaczne potrawy. Wszystkie te problemy i obawy znikną, gdy zamówicie catering, który dostarczy do Waszego mieszkania gotowe dania.

Przystawki, o których nie śniło się smakoszom

Macie już dość nudnych dań, które serwujecie na każdej imprezie? Nie możecie już patrzeć na oklepane (chociaż dobre!) kotlety schabowe, sałatki jarzynowe i koreczki z serem? To znaczy, że czas na coś nowego. Skontaktujcie się z firmą cateringową Cooking Business i uzgodnijcie menu, które znajdzie wielu amatorów dobrej kuchni. Koniecznie dowiedzcie się, czy Wasi goście mają określone preferencje kulinarne i w razie konieczności wybierzcie dla nich wersję wegetariańską, wegańską czy też bez glutenu. Posmakujcie razem nowych smacznych dań i sycących przystawek. Pomyślcie też słodkich ząbkach – tych, którzy kochają słodycze. I nie martwicie się o dekoracje, dobra firma cateringowa serwuje pięknie podane dania, a gdy zajdzie taka potrzeba, udostępnia własną zastawę stołową i sztućce.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz