Materiał Partnera

Hotel jako idealne miejsce na organizację wesela.

Hotel jako idealne miejsce na organizację wesela.

Organizacja przyjęcia weselnego to niemałe wyzwanie. Logistyka tego wydarzenia spędza sen z powiek niejednej parze planującej taką uroczystość. Oczywistością jest, że nowożeńcy chcieliby, aby ich ślub był wyjątkowy i pozostał w pamięci zaproszonych osób jako wyjątkowe i miłe przeżycie. Jest to główny powód, dlaczego pary młode dowiadują się, na czym polega organizacja wesela w hotelu.

Zalety organizacji uroczystości weselnej w hotelu.

Hotel to nie tylko miejsce, ale również doświadczeni pracownicy oraz dobrze zaopatrzone zaplecze gastronomiczne. Hotel na uroczystość weselną udostępnia salę wraz z wyposażeniem. Oznacza to, że nie musimy się już troszczyć o wynajem stołów, krzeseł, obrusów i eleganckiej zastawy, a nawet serwetek. Niektóre hotele w swojej ofercie mają również dekorację sali – wylicza pracownik Hotelu JF Duet w Goleniowie.

Kolejną zaletą organizacji wesela w hotelu jest to, że zapewnia on miejsca noclegowe gościom weselnym. Zazwyczaj cena jest atrakcyjniejsza od przeciętnej oferty noclegowej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób dojeżdżających z daleka na tę uroczystość, ale również wygoda dla nowożeńców, gdyż nie muszą specjalnie organizować transportu dla gości w trakcie trwania imprezy. Osoby zmęczone udają się na odpoczynek do swoich pokoi. Jeśli jednak goście zdecydują się na powrót do domu, to obsługa hotelowa może zapewnić bezpieczną jazdę hotelowym środkiem transportu.

Bardzo istotnym elementem każdego przyjęcia weselnego jest menu. Organizując przyjęcie weselne w hotelu, można liczyć na doświadczonych kucharzy oraz obsługę kelnerską, która fachowo obsłuży weselnych gości. Ustalając kartę potraw na przyjęcie, można spróbować dań w hotelowej restauracji i zawsze zapytać kucharza o jego rekomendacje na weselne imprezy. W większości hoteli można też liczyć na bar z profesjonalnym barmanem serwującym wyszukane drinki. Innym dodatkiem może być słodki kącik z przysmakami do kawy. Wszystko zależy od życzeń nowożeńców.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że organizacja uroczystości weselnej to bardzo złożony proces. Jeśli zdecydujemy się na wesele w hotelu mamy zapewnioną pięknie udekorowaną salę weselną z odpowiednią akustyką i wyposażeniem, catering, profesjonalną obsługę przed, w trakcie oraz po uroczystości. Po zakończeniu imprezy my odpoczywamy, a pracownicy hotelu sprzątają.

Dodatkowe atrakcje przyjęcia weselnego w hotelu.

Każdy ma swoją wizję uroczystości weselnej, a niektórzy marzą, by była ona nie tylko zorganizowana perfekcyjnie, ale również odbyła się w niebanalnym miejscu, np. w ogrodzie. Niektóre hotele w swojej ofercie mają ślub w ogrodzie. To piękne przeżycie możemy zrealizować pod gołym niebem, w hotelowym ogrodzie, otoczeni pięknymi kwiatami i zielenią.

Jak widać, organizacja wesela w hotelu ma bardzo wiele plusów, ale jednym z najważniejszych jest mniejszy stres Państwa Młodych. Oddając się w ręce hotelowych specjalistów od organizacji wesel, zyskujemy czas i naprawdę możemy cieszyć się tą uroczystością.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz