Materiał Partnera

Holowanie i nie tylko – kompleksowe usługi mobilnego mechanika

Holowanie i nie tylko – kompleksowe usługi mobilnego mechanika

Awaria samochodu w trasie to spory kłopot, szczególnie w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie dojechać do żadnego z pobliskich warsztatów. W takim przypadku warto zadzwonić po mobilnego mechanika, który w wyznaczone miejsce przybędzie specjalnie przystosowanym pojazdem mogącym m.in. holować auta. Nie jest to jednak jedyna usługa, jaką świadczy specjalistyczna pomoc drogowa. Czym jeszcze zajmą się profesjonaliści?

Problem z przebitą oponą

Uszkodzenie ogumienia w trakcie jazdy dla wielu kierowców oznacza spore kłopoty. Wiele samochodów wyposażonych jest wprawdzie w koło zapasowe, ale wymiana może przysporzyć sporo trudności. Często okazuje się bowiem, że śruby są zapieczone i trudno je odkręcić za pomocą zwykłego klucza. Rozwiązaniem jest wezwanie mobilnego mechanika, czyli pomocy drogowej działającej w pełnym zakresie usług. Specjaliści dysponują właściwym sprzętem do takich czynności, co pozwoli im na szybką wymianę koła w dowolnym samochodzie i tym samym możliwość kontynuowania jazdy.

W taki sposób działa Nat i Pol Mobilny Mechanik – serwis samochodowy, który jest w stanie zjawić się w wybranym przez klienta miejscu i wykonać różnego rodzaju naprawy i nie tylko. Jeśli koła nie da się jednak wymienić, pomoc drogowa będzie mogła odholować uszkodzony samochód do warsztatu. Takie usługi przydają się również w trudnych usterkach silnika, które skutecznie uniemożliwiają jego ponowne uruchomienie lub sprawne i bezpieczne kontynuowanie podróży. Czym jeszcze zajmie się mobilny mechanik?

Auto z powrotem sprawne

Awaria samochodu może być spowodowana uszkodzeniem konkretnych podzespołów silnika. Niekiedy naprawa wymaga przeprowadzenia poważnych prac w warsztacie, jednak często usterki można wyeliminować na miejscu. W takiej sytuacji również sprawdzi się mobilny mechanik świadczący usługi całodobowej pomocy drogowej. Takie wsparcie przydaje się też w przypadku, gdy auta nie można uruchomić ze względu np. na uszkodzony akumulator.

Wyposażona w odpowiednie kable pomoc drogowa podłączy samochód klienta do źródła prądu i tym samym umożliwi jego uruchomienie nawet przy skrajnie niskich temperaturach. Mobilny mechanik może również zjawić się w sytuacji, gdy w aucie skończyło się paliwo. Usługi specjalistycznej, całodobowej pomocy drogowej to zatem nie tylko holowanie aut i ich naprawa na miejscu wyznaczonym przez klienta. To również szereg dodatkowych czynności, które pomagają uporać się z kłopotliwymi sytuacjami na drodze i tym samym powrócić do komfortowego podróżowania sprawnym pojazdem.

Opracowanie:
Świecie, Wojska Polskiego 33
tel. 667 297 747
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz