Materiał Partnera

Holowanie i nie tylko, czyli pełen zakres usług pomocy drogowej

Holowanie i nie tylko, czyli pełen zakres usług pomocy drogowej

Problemy z prawidłowym funkcjonowaniem samochodu są częste i nierzadko bywają bardzo problematyczne dla kierowcy. Zepsute auto należy zabezpieczyć i odholować w bezpieczne miejsce – najczęściej do warsztatu, który zajmie się profesjonalną naprawą. W takim wypadku konieczne jest skorzystanie z usług pomocy drogowej, która jest w stanie pomóc właścicielowi pojazdu także w innych sytuacjach – jakich konkretnie?

Holowanie o każdej porze

Awarie samochodu w trasie są niespodziewane i przytrafiają się kierowcom o różnych porach dnia. Auto może się przegrzać stojąc w korku w godzinach szczytu, nierzadko usterki przytrafiają się również w trakcie nocnej eskapady. W takim wypadku jedynym ratunkiem jest całodobowa pomoc drogowa, która zajmie się profesjonalnym holowaniem auta do miejsca wskazanego przez klienta. Może to być np. warsztat samochodowy, ale też cel podróży – dzięki nowoczesnym lawetom specjaliści są w stanie bezpiecznie holować dowolny samochód. Nie muszą to być jedynie auta osobowe – dobra pomoc drogowa poradzi sobie nawet z holowaniem ciężarówki. Pomoc drogowa Wałcerz to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców świadczących całodobowe usługi, w ramach których są oni w stanie zająć się też awaryjnym otwieraniem samochodu. Nierzadko problematyczna staje się sytuacja, gdy zatrzaśnięte drzwi nie pozwalają kierowcy na dostanie się do wnętrza pojazdu, w którym znalazły się kluczyki. W takim wypadku nie trzeba decydować się na radykalne kroki w postaci wybijania szyby – wystarczy zadzwonić po specjalistyczną pomoc drogową, która w żaden sposób nie uszkodzi żadnego elementu auta i otworzy drzwi.

Specjalistyczne usługi

Nowoczesna całodobowa pomoc drogowa to jednak nie tylko holowanie czy awaryjne otwieranie pojazdów. W ramach świadczonych specjalistycznych usług profesjonaliści zajmą się spuszczeniem źle zatankowanego paliwa. Wlanie benzyny do silnika napędzanego olejem napędowym lub odwrotnie skutkować może poważnymi uszkodzeniami całego silnika, a nawet jego kompletnym zniszczeniem, dlatego w takich sytuacjach konieczne jest szybkie i profesjonalne działanie. Doskonale sprawdzają się metody całodobowej pomocy drogowej, która będzie w stanie oczyścić zbiornik z niewłaściwego paliwa. Fachowcy pomogą również w przypadku, gdy wystąpi problem z uruchomieniem auta. Specjalne kable rozruchowe pomogą włączyć silnik nawet podczas silnych mrozów. Nowoczesne lawety oprócz holowania wykorzystywane są także do transportu różnego rodzaju pojazdów. Mogą to być nie tylko auta osobowe, ale też ciężarówki, wózki widłowe, motocykle, maszyny budowlane czy zniszczone wskutek wypadku drogowego pojazdy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz