Materiał Partnera

Gruntowne czyszczenie samochodu, czyli autodetailing w praktyce

Gruntowne czyszczenie samochodu, czyli autodetailing w praktyce

Czyste i zadbane auto to chluba każdego miłośnika czterech kółek. Atrakcyjny wygląd pojazdu jest nie tylko kwestią wieku. Nawet stare samochody mogą świetnie wyglądać. Jednak, aby osiągnąć taki efekt, zwykłe mycie nie wystarczy. Samochód należy poddać dokładnemu czyszczeniu, renowacji i konserwacji, czyli auto detailingowi. Na czym konkretnie on polega i jakie niesie ze sobą zalety? Odpowiadamy poniżej.

Czym jest autodetailing?

Autodetailing to swego rodzaju autospa. Pod tym pojęciem kryje się szereg zabiegów związanych z czyszczeniem, konserwacją i renowacją pojazdu lub jego pojedyńczych elementów budowy. Efektem takich zabiegów jest lśniący, błyszczący, przyciągający uwagę samochód.

Autodetailing dotyczy zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej strony auta. Jednym z zabiegów, który daje najbardziej spektakularne efekty jest renowacja lakieru. Specjaliści usuwają wszelkie rysy i niedoskonałości, a specjalistyczne preparaty potęgują głębię koloru, nadają intrygującego połysku i tworzą powłokę ochronną. Autodetailing poświęca uwagę m.in. szybom - są one nie tylko myte, ale również nakłada się na nie preparaty, które poprawiają widoczność i zapobiegają zbieraniu się wody. Reflektory, lampy i felgi także są gruntownie myte, polerowane i zabezpieczone powłoką ochronną.

Specjaliści skupiają się w równym stopniu na wnętrzu samochodu. Dywaniki, tapicerka i podsufitki są gruntownie czyszczone i odzyskują swój dawny, nieskazitelny wygląd. Innymi słowy - żaden element, nawet drobny nie może zostać pominięty, aby efekt końcowy był zachwycający. 

Czy kosmetyka aut jest tylko dla starych samochodów?

Choć na starych samochodach widać najbardziej spektakularne efekty, to auto detailing może też dotyczyć nowych samochodów. Usługę tę stosuje się na samochodach, które doznały drobnych zarysowań lub uszkodzeń w trakcie transportu.

Dlaczego warto zdecydować się na autodetailing?

Główną zaletą kosmetyki samochodowej jest oczywiście piękny, nienaganny wygląd. Jednak wygląd to nie wszystko. Zabiegi, którym jest poddawany samochód, zapewniają ochronę auta przed kurzem, zanieczyszczeniami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Warto też dodać, że tak odświeżony samochód posiada wyższą wartość rynkową.

Profesjonalny auto detailing w Miedznie

Poszukujesz dobrych specjalistów w Miedznie, którzy odświeżą twoje auto? Wypróbuj firmę Izcar Auto Detailing Mateusz Gzela. Osoby w niej pracujące podchodzą do każdego zlecenia z pasją i zaangażowaniem, tak, aby każdy klient był zadowolony z efektów. W ofercie znajdziemy między innymi: czyszczenie samochodów, polerowanie lakieru, renowacje skór, pranie tapicerki.

Opracowanie:
Miedzno 51
tel. 723 532 039
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz