Materiał Partnera

Grawer – ślad, którego nie zatrze czas

Grawer – ślad, którego nie zatrze czas

Zastanawialiście się kiedyś, czy można pozostawić po sobie ślad, którego nie zatrze ani czas, ani żadne niszczące działanie człowieka? Spieszymy z odpowiedzią – tak, pod warunkiem, że użyje się do tego lasera. Dzięki niemu nie tylko trwale oznaczysz przedmiot, ale także zareklamujesz swoją firmę i stworzysz spersonalizowany prezent. Koniecznie przeczytaj o tym więcej. 

Oznaczcie swoją własność

Znakowanie laserowe to nic innego, jak oznaczanie danego przedmiotu  za pomocą promieniowania wiązki lasera, które powoduje usunięcie cienkiej warstwy wierzchniej materiału.  Laser daje możliwość znakowania nawet trudnych powierzchni – nie muszą być ani płaskie, ani twarde. Jest to najlepszy sposób na oznakowanie sprzętu. Dlaczego? Ponieważ jest niezwykle trwały – odporny na działanie światła UV, wysokich temperatur i kwasu. Co najważniejsze, jest trudny do sfałszowania i usunięcia nawet przez celowe działanie człowieka. Możecie mieć pewność, że każda ingerencja w materiał pozostawi po sobie widoczny ślad. Dlatego też polecamy znakowanie laserem wszystkim firmom, które oferują wypożyczanie sprzętu i narzędzi lub pracują na nich poza swoją siedzibą. Jeśli próbowaliście już znakowania naklejkami, doskonale wiecie, że szybko ulegają  one zniszczeniu  i z łatwością można je odkleić. Nie sprawdzają się także podpisy wykonane flamastrem czy farbą, gdyż można je zamalować. Poza tym z czasem ulegają zniszczeniu, a odtwarzanie ich  może spowodować, że będą mało czytelne.  Laser da Wam pewność, że znak będzie trwały, co z pewnością uchroni Was przed kradzieżą. A jeśli już do niej dojdzie, dowiedzenie, że sprzęt jest Waszą własnością, będzie o wiele łatwiejsze. Gwarantujemy także,  że znakowanie laserem to jeden z nielicznych sposobów oznaczania sprzętu, niepsujących jego walorów estetycznych.

Trwała reklama

Znakowanie laserem może być również świetnym – bo najtrwalszym ze wszystkich – sposobem na zareklamowanie swojej firmy. Oznaczcie swoje produkty, umieszczając na nich grawerowane logo lub np. nazwę firmy, adres i telefon kontaktowy. Zdecydujcie się na użycie lasera również, jeśli lubicie dawać swoim klientom drobne prezenty będące wyrazem wdzięczności. Upominki, to doskonały sposób na pokazanie swojej sympatii i przywiązania. Postawcie więc na praktyczne i estetyczne gadżety, które będą kojarzyły się z Waszą marką. Mogą to być pendrive’y, długopisy, breloczki czy zapalniczki. Oryginalnym pomysłem jest także  zaprojektowanie efektownych metalowych wizytówek, na których wszystkie dane firmy zostaną starannie wygrawerowane. Z pewnością zrobicie ogromne wrażenie na wszelkich spotkaniach biznesowych. Pamiętajcie jednak, by usługę grawerowania powierzyć prawdziwym fachowcom – np. firmie REDPRINT z województwa mazowieckiego, która z powodzeniem wykona nawet najtrudniejsze i wymagające precyzji zlecenia.

Słowa utrwalone na zawsze

Chcecie podarować najbliższym wyjątkowy prezent? Koniecznie weźcie pod uwagę opcję grawerowania, która pozwala na wyrażenie najszczerszych uczuć wobec drugiej osoby. Co więcej – możecie mieć pewność, że utrwalonych słów nie zdoła zatrzeć czas. Ciekawym i zarazem zabawnym pomysłem jest też obdarowanie najbliższych pucharem, medalem czy statuetką, na których będzie mogli umieści dowolny tekst. Co powiecie na trofeum dla najlepszej mamy? A może sami zostaniecie odznaczeni orderem najlepszego przyjaciela.

Opracowanie:
Grądy, Górna 56
tel. 516 087 847
Oceń artykuł (1)
5,0
Komentarze
Dodaj komentarz