Materiał Partnera

Gdzie zorganizować imprezę firmową w okolicach Warszawy?

Gdzie zorganizować imprezę firmową w okolicach Warszawy?

Zorganizowanie spotkania firmowego w niedalekiej odległości od stolicy jest możliwe. W bardzo ładnym i ciekawym miejscu. Bezpośrednia lokalizacja przy granicy Kampinoskiego Parku Narodowego. Bogactwo lasów o puszczańskim charakterze, łąk oraz zwierząt to atuty nie do przebicia. Warto podkreślić istnienie bardzo dobrze rozwiniętej bazy gastronomicznej i noclegowej.

Organizacja imprezy firmowej w Kampinosie

Korzystna jest nieduża odległość od Warszawy, która wynosi zaledwie 60 km. Spokojnie można zorganizować spotkanie dla pracowników od popołudnia w piątek do przedwieczornych godzin w niedzielę. Pora roku nie będzie stanowiła żadnego ograniczenia. Zarówno latem, jak i zimą można zaplanować naprawdę sporo atrakcji na łonie natury. Nie ma żadnych przeszkód dla urządzenia imprezy integracyjnej z całymi rodzinami.

Możesz liczyć na wsparcie właścicieli prowadzących ośrodki wypoczynkowe. W tym celu udaliśmy się w pobliże miejscowości Sianno, gdzie znajduje się Strefa Kampinos. Spotkaliśmy się z gościnnym przyjęciem przez pana Pawła Pisarka, który opowiedział nam o możliwościach wypoczynku. Na tej podstawie śmiało możemy napisać o tym, że w trakcie organizowania eventu można liczyć na:

  • bazę noclegową w postaci nowoczesnych domków wyposażonych w aneksy kuchenne i łazienki,
  • namioty bankietowe dla grup od 20 do 100 każdy,
  • bar serwujący potrawy z grilla oraz zimne i ciepłe napoje,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • tereny rekreacyjne, na których zimą można jeździć na biegówkach lub zorganizować kulig. W letnich porach rozgrywki w piłkę na trawie, puszczanie latawców i wypady rowerowe.

Spotkanie firmowe z grą terenową

To świetna formuła, która sprawdza się o każdej porze dnia i roku. Biegi na orientację i  rozwiązywanie zagadek terenowych spotyka się z dużym zainteresowanie w przypadku średnich i większych grup. Dodaje koloru każdej imprezie firmowej. Ukształtowanie terenu oraz bliskość  przyrody umożliwiają zaplanowanie naprawdę ciekawej gry terenowej. Pamiętaj, aby zabrać dobry aparat, ponieważ zdjęcia z takich przedsięwzięć cieszą się największą oglądalnością wśród uczestników. Na zakończenie w ramach relaksu przygotuj duże ognisko z pieczeniem kiełbasek na patyku. Zagwarantuje to przednią zabawę do późnych godzin. Dzięki obecności sceny możesz zaprosić zespół muzyczny, który uświetni wieczorną zabawę.

W ten sposób jesteś w stanie w miarę szybko zorganizować naprawdę udane weekendowe spotkanie dla pracowników, które będą wspominali przez długi czas.

Opracowanie:
Warszawa, Świętojańska 21
tel. 501 262 773
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz