Materiał Partnera

Gdzie parkować przy lotnisku w Modlinie?

Gdzie parkować przy lotnisku w Modlinie?

Podróż samolotem, szczególnie ta pierwsza, jest dla wielu osób bardzo stresującym wydarzeniem. Oprócz obaw dotyczących stanu technicznego maszyny, chorób wysokościowych, turbulencji i momentu lądowania, często dotykają nas także prozaiczne problemy. Jednym z nich jest bezpieczne pozostawienie samochodu na czas podróży. Gdzie można zaparkować przy lotnisku w Modlinie? Dowiedz się więcej!

Lotnisko w Modlinie – czy warto?

W Polsce prosperuje wiele lotnisk, które umożliwiają podróż samolotową praktycznie w każdy zakątek świata. Port lotniczy Warszawa-Modlin to lotnisko zaprojektowane w trakcie II wojny światowej, które początkowo służyło wyłącznie celom militarnym. Z racji późniejszego, coraz większego zapotrzebowania na loty pasażerskie zostało ono przekształcone w cywilny port lotniczy.

„W planach modernizacyjnych lotniska Modlin wygospodarowano przestrzeń na zbudowanie parkingów. Jak się później okazało, liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, a turyści zmuszeni są pozostawiać swoje pojazdy w miejscach niestrzeżonych lub w dalekiej odległości od miejsca odprawy” – obrazuje problem parkowania samochodu w okolicach lotniska w Modlinie ekspert z parkingu P38.

W związku z tym utworzenie dodatkowych miejsc parkingowych stało się dla wielu inwestorów nie tylko genialnym pomysłem na działalność, ale także koniecznością, która znacząco poprawia komfort życia turystów i mieszkańców Warszawy.

Parkingi przy lotnisku w Modlinie

W ramach działalności lotniska funkcjonują trzy parkingi wewnętrzne. W zależności od odległości od terminalu, koszt ich wynajęcia może być bardzo duży. Są to też wysoce oblegane miejsca parkingowe, przez co udając się na lotnisko nie można mieć gwarancji, iż akuratnie będzie można bezpiecznie zostawić samochód.

W przypadku zaplanowanej podróży można skorzystać z opcji rezerwacji miejsca parkingowego przy lotnisku Modlin na parkingu zlokalizowanym niedaleko portu lotniczego. Większość zewnętrznych parkingów jest strzeżona i całodobowo monitorowana. Najwyższa jakość bezpieczeństwa nie musi od razu oznaczać ogromnych kosztów. W przypadku dłuższych nieobecności dobowa cena miejsca parkingowego proporcjonalnie maleje. W przypadku prywatnych parkingów istnieje także możliwość negocjacji ceny w wyjątkowych sytuacjach.

Podróż samolotem to stresująca chwila sama w sobie. Profesjonalnie zabezpieczone parkingi gwarantują bezpieczeństwo samochodu, spokój ducha i umysłu nie tylko podczas przelotów, ale także całej podróży i pobytu za granicą.

 

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz