Materiał Partnera

Eventowe place zabaw – aktywne urodziny dla całej rodziny

Eventowe place zabaw – aktywne urodziny dla całej rodziny

Dzieci, aby zdrowo rosły i prawidłowo się rozwijały, muszą mieć zapewnioną aktywność fizyczną dostosowaną do ich temperamentu i najlepiej na świeżym powietrzu, a nie w salach gimnastycznych. Doskonałym sposobem na wspólną zabawę, budowanie relacji z dzieckiem są interaktywne eventowe place zabaw.

Interaktywny plac zabaw to miejsce, w którym twoje dziecko aktywnie spędzi czas i jednocześnie będzie to okazja do treningu relacji i interakcji społecznych. Dzięki różnorodności przyrządów zapewnia porządny trening równowagi i koordynacji ruchów.

Jak spędzić czas z dzieckiem? Co powinien zawierać eventowy plac zabaw?

Czy znasz dziecko, które obojętnie przejdzie obok dmuchanego zamku lub trampoliny? No właśnie :). Może planując kolejny weekend, pomyśl o placu zabaw, zapewniającym aktywną zabawę na świeżym powietrzu, składającym się z większej liczby pozycji niż huśtawka, ślizg i piaskownica? Może uczcicie wspólnie z rówieśnikami twojego dziecka urodziny plenerowe z dmuchańcami w tle?

Czas, który spędzasz ze swoim dzieckiem, powinien być przede wszystkim źródłem radości, zarówno dla ciebie, jak i dla twojej pociechy. Wspólne zabawy na świeżym powietrzu sprzyjają budowaniu pozytywnych relacji i zużyciu niezliczonych pokładów energii każdego dziecka.
Zamek do skakania czy dmuchana zjeżdżalnia?

Zamki do skakania to przednia zabawa zwłaszcza dla młodszych dzieci. Na zamku dziecko może swobodnie ćwiczyć równowagę i bawić się z rówieśnikami. Zadbaj, aby dziecko miało przede wszystkim wygodną odzież. Wchodząc na zamek dmuchany (podobnie na zjeżdżalnię), dziecko powinno zdjąć okulary, kolczyki i pozostawić zabawki pod twoją opieką.

Zjeżdżalnia dmuchana – to spora dawka emocji i okazja, aby dziecko spróbowało przełamać strach (jeśli ma problem ze wspinaczką na drabinki, czy wyższe przeszkody) przed wysokością. Swobodne zjeżdżanie uczy balansowania ciałem i asekuracji przed upadkiem. Jedyne o czym musisz pamiętać, to zachęcanie dziecka do prób, ale nie zmuszanie na siłę i porównywanie do innych dzieci.

Skoki i salta na Eurobunggy – rozrywka dla całej rodziny.

Eurobunggy zwykle są przeznaczone dla czterech osób. Popularnie nazywana jest trampoliną bunggy, ale to zdecydowanie coś więcej, niż tradycyjna trampolina. Konstrukcja tego urządzenia przypomina trochę pająka, centralnym punktem są metalowe wysięgniki, do których przyczepione są liny. Uczestnik zabawy ubiera specjalną uprząż, która trochę przypomina uprząż wspinaczkową. Konieczne jest podanie prawdziwej wagi – zaniżenie lub zawyżenie wagi zepsuje zabawę, bowiem od wagi uzależniona jest wysokość, na którą wyniosą Ciebie siłowniki. Pod nogami będziesz mieć trampolinę, a reszta zależy tylko od ciebie i twoich umiejętności. Opadanie na linie pozwala na odbicie się stopami od elastycznego podłoża i zapewnia lot w górę. Od siły wybicia zależy wysokość lotu. Możesz wykonywać ewolucje, ale w granicach rozsądku i bezpieczeństwa. Zabawa na Eurobunggy przeznaczona jest raczej dla dzieci powyżej 5-6 lat. Ograniczeń wiekowych nie ma. To świetna okazja na zrelaksowanie się i podniesienie poziomu endorfin :).

Malowanie twarzy, animacje i bańki mydlane.

Dokładnie tego oczekują dzieci, idąc na place zabaw z dmuchańcami. Po dużej aktywności czas na chwilę wytchnienia i wyciszenia. Malowanie twarzy przez profesjonalnego animatora to moment na odrobinę czarów. Wprawnymi ruchami rąk, za pomocą barwnych farb, na twarzy twojej pociechy, może zagościć pogodne oblicza kotka czy motylka. Olbrzymie bańki mydlane mieniące się kolorami tęczy, połyskujące w słońcu to magnetyczny widok. Dzieci kochają puszczać bańki mydlane i uwielbiają śledzić ich lot, regenerując siły po harcach na dmuchańcach. Korzystając z tego typu atrakcji, zwróć uwagę na warunki higieniczne i jakość stosowanych farb. Nieprofesjonalne podejście może skończyć się problemem dermatologicznym. Jak zapewniają nas animatorzy firmy Placjumbo, wszystkie stosowane akcesoria, jak i sprzęt mają niezbędne atesty i pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Oprawa przyjęcia dla dorosłych

Podczas gdy dzieci radośnie bawią się na dmuchanym zamku lub zjeżdżalni, dorośli mają okazję swobodnie porozmawiać. Nie ma też potrzeby organizowania dla nich specjalnych atrakcji. Duża liczba gości na przyjęciu to jednak nie lada wyzwanie dla organizatora. Spójrzmy prawdzie w oczy, kto z nas ma zastawę na tyle dużą, by nakryć stół dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób? Pomocą w takiej sytuacji służy nam Mieczysław Grzeszczuk prowadzący wypożyczalnię szkła cateringowego. Wynajem porcelany wysokiej jakości zdecydowanie podniesie prestiż naszej imprezy. To także doskonały sposób na stworzenie harmonijnej oprawy całego wydarzenia. Wynajem zastawy stołowej czy też wypożyczanie sztućców na pewno sprawdzi się lepiej niż zbieranina kilku różnych zestawów, w tym też pożyczonych od znajomych.

Opracowanie:
Ludwin 1G
tel. 600 812 077
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz