Materiał Partnera

Elastyczne usługi cateringowe, czyli jakie?

Elastyczne usługi cateringowe, czyli jakie?

W Polsce w ostatnich latach znacznie zmieniły się zachowania konsumenckie dotyczące branży gastronomicznej. Społeczeństwo naszego kraju, zaczyna wzorować się na państwach zachodnich, w których stołowanie się poza domem, czy też zamawianie gotowych potraw na telefon, jest praktyką bardzo szeroko wykorzystywaną. W naszym kraju wzrost zainteresowania usługami cateringowymi, wiąże się z coraz większym zapracowaniem Polaków, którzy nie mają czasu na codzienne gotowanie, a także z podwyższonym statusem materialnym. Dowiedz się zatem, jaki zakres usług świadczą najlepsze, elastycznie podchodzące do zamówień restauracje!

Dowozy obiadów na telefon

Najlepsze restauracje, zajmujące się także usługami cateringowymi, są gotowe na dostarczanie pysznych domowych dań pod wskazany przez klienta adres. Tego typu działania są dzisiaj szeroko wykorzystywane przez zapracowanych rodziców, przez studentów, osoby starsze, czy też przez kobiety w ciąży. Ważną grupą klientów są również pracownicy urzędów, firm, czy ośrodków przemysłowych, które pracują do późnych godzin wieczornych oraz nocnych. Tego typu konsumenci nastawieni są przede wszystkim na zamawianie domowych obiadów, z dużymi porcjami, a także dobrze zbalansowanymi składnikami pod kątek wartości odżywczych. Warto wiedzieć, że dzisiaj nie tylko pizzerie, czy innego typu bary fast food są pożądane na rynku dowozu jedzenia na telefon. Kuchnia polska i staropolska jest bardzo doceniania, a smak dań, który przypomina potrawy przyrządzane przez nasze babcie powoduje, że wiele rodzin, a także firm – np. ekipy budowlane i korporacje – korzystają ze stałej współpracy! Składają one wtedy zamówienia na cały tydzień, ze wskazanym dokładnie adresem oraz godziną realizacji.

Zamówienia okazjonalne

Czym wyróżniają się firmy cateringowe, przygotowujące dania obiadowe kuchni polskiej i nie tylko? Odpowiedź jest prosta: oprócz oferowania dowozu obiadów na telefon, są one w stanie obsługiwać również większe zamówienia. Dokładnie planują one wtedy wraz z klientem menu, dzięki czemu będzie mogło się ono wyróżniać swoją wyjątkowością podczas takich uroczystości, jak: chrzciny, Komunia Święta, Wigilia pracownicza, studniówka, konsolacja, czy też osiemnastka. Najlepsze firmy cateringowe są również w stanie zagwarantować jedzenie na konferencje naukowe, czy też wesela. Bardzo szerokim zakresem działalności, wyróżnia się restauracja Makówka Anny Novaković, która zawsze serwuje dania zdrowe, różnorodne, a także niesamowicie smaczne. Jest to między innymi zasługa zatrudniania doświadczonych kucharzy, którzy wyróżniają się swoją szeroką wiedzą, a także niemalże artystycznym zmysłem kulinarnym. Nie wierzysz? Sprawdź sam, zamawiając świeże i zawsze gorące dania, które błyskawicznie docierają do radomskich klientów!

Opracowanie:
Radom, marsz. Focha 12
tel. 48 377 08 45
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz