Materiał Partnera

Dystrybutorzy markowych rowerów

Dystrybutorzy markowych rowerów

Wybór odpowiedniego roweru to niełatwa sprawa, dlatego zawsze decyzja o zakupie danego modelu powinna być podjęta wraz z profesjonalistą. To właśnie sklepy rowerowe takie jak Euro-Grosz zatrudniają prawdziwych pasjonatów kolarstwa, którzy doskonale znają konstrukcję nawet najmniejszych części rowerów. Pomagają oni dobierać odpowiednie produkty do potrzeb nawet najbardziej niezdecydowanych klientów.

Sprzedaż rowerów

Jednym z najbardziej znanych dystrybutorów rowerowych na rynku polskim jest sklep Euro-Grosz, który w swojej kolekcji posiada ponad 600 różnych modeli rowerów najlepszych marek polskich, europejskich i światowych. Zalicza się do nich rowery produkowane przez Meridę, Unibike, Maxim, Alpino, Korbon, Kross, Grand, Burghardt czy Foltę. Euro-Grosz jest w stanie dobrać rower pod oczekiwania każdego klienta, dzięki bardzo bogatej ofercie. Do najczęściej kupowanych rowerów zalicza się rowery miejskie, rowery turystyczne (trekkingowe i crossowe), rowery młodzieżowe i dziecięce, a także rowery górskie/MTB. Warto wspomnieć również o rowerach szosowych, które dedykowane są głównie pasjonatom kolarstwa – w sklepie Euro-Grosz odnajdą oni rowery przełajowe, rowery fitness, czy rowery triatlonowe.

Wykwalifikowani serwisanci

Najlepsze sklepy rowerowe nie wyróżniają się tylko oferowanymi produktami. Ważne jest również doradztwo przy zakupie części naprawczych do rowerów, a także umiejętności związane z doborem odpowiedniej wielkości roweru dla danej osoby. Serwisanci Euro-Grosz doskonale znają techniki przymiarek roweru dla klientów. Ważną zasadą jest między innymi zawieszenie górnej ramy ponad krokiem użytkownika – powinna ona być zawieszona od 2 do 10 centymetrów poniżej krocza (w tym celu należy stanąć w rozkroku ponad ramą, przed siodełkiem).

Akcesoria rowerowe i części

Nie każdy sklep rowerowy przygotowany jest na dystrybucję akcesoriów rowerowych i części oryginalnych. Euro-Grosz wyróżnia się na tym polu. Sklep ten bowiem oferuje koła, obręcze, piasty, opony, dętki, kasety, łańcuchy, mechanizmy korbowe czy pedały, a także całe przerzutki i hamulce bądź poszczególne ich elementy. Oferowane podzespoły rowerowe zawsze pochodzą od sprawdzonych i renomowanych marek producenckich. Branżowe sklepy rowerowe, takie jak Euro-Grosz, dokładnie wiedzą, że tanie zamienniki z plastikowymi elementami, bądź zawierające słabej jakości aluminium, bardzo szybko ulegają wyeksploatowaniu. Polityka sklepów rowerowych nastawiona jest bowiem na wysoką jakość.

Zakup internetowy i dostawa do domu

Warto korzystać również z usług sklepu Euro-Grosz w związku z możliwością zakupu internetowego wraz z dostawą produktów do domu. Dystrybutor ten zapewnia bardzo szybkie dostawy do domu zarówno rowerów, jak i akcesoriów czy części. Jeśli jednak decydujesz się na zakup roweru przez Internet, wykorzystaj wiedzę specjalistów ze sklepu rowerowego Euro-Grosz, którzy nawet na odległość będą w stanie dobrać dla Ciebie bądź Twoich bliskich satysfakcjonujący sprzęt.

Opracowanie:
Pisz, Grunwaldzka 5
tel. 798 038 250
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz