Materiał Partnera

Drewniany dom, ciekawe rozwiązanie dla każdego!

Drewniany dom, ciekawe rozwiązanie dla każdego!

Chyba każdy, choć raz w życiu pomyślał, że miło by było zamieszkać we własnym domu. Dziś coraz więcej osób robi krok dalej i odważnie realizuje swoje marzenie. Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez firmy budujące domy są dziś domy szkieletowe- drewniane. Wykonane starannie, z wysokiej jakości materiałów i dobrze zabezpieczone posłużą nam przez lata! A do tego pięknie wyglądają! Co należy wiedzieć zanim zdecydujemy się na taki typ domu?

W dzisiejszych czasach szukamy nie tylko wygody, ale rozwiązań ekologicznych i takich, które pozwolą nam oszczędzić pieniądze tam gdzie jest to możliwe. Do takich zdecydowanie należą domy z drewna! Producent Domów Drewnianych Marta Błaszczyk ma w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie! Przez lata zdobyła zaufanie wielu zadowolonych klientów, którzy do dziś cieszą się ze swego wyboru.

Obalamy mity

Przez lata na rynku przekonaliśmy się też, że krąży wiele mitów na temat domów drewnianych. Jednym z najbardziej popularnych jest ten dotyczący mniejszej trwałości domu o takiej konstrukcji w porównaniu do domu murowanego. Wydaje nam się, że drewno szybciej niszczeje. Nie jest to prawdą! Wszystko zależy od użycia odpowiednich impregnatów, folii zabezpieczających dom od wewnątrz i zewnątrz, jakości łączenia elementów drewnianych. Podstawą stanowi wybór dobrego drewna, które będzie wytrzymałe i trwałe jak na przykład świerk. Innym błędnym przekonaniem jest to dotyczące działalności firm zajmujących się budową takich domów. Twierdzi się, że stawiane są one niedbale i w pośpiechu. To również nieprawda, budowa takiego domu zajmuje mniej czasu ze względu na zastosowane rozwiązania a nie na niedbalstwo ekip je stawiających.

Domy drewniane, nowa moda?

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w budowie domów kanadyjskich, szkieletowych, drewnianych, schodów, altan drewnianych, tarasów i garaży. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę potrzebną do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów i pracy z wymagającym materiałem, jakim jest drewno. Domy kanadyjskie wykańczamy pod klucz, czyli montujemy instalację centralnego ogrzewania, wodną, glazurę, terakotę i panele podłogowe. Można od razu cieszyć się nowym domem! Wciąż jednak da się zauważyć w społeczeństwie brak zaufania wobec tego innowacyjnego rozwiązania w budownictwie. Niektórzy traktują je, jako modę, która szybko przeminie. My jednak możemy powiedzieć, że z roku na rok rośnie zainteresowanie szkieletowym budownictwem. Dzięki temu, że drewniany dom to dziś coś więcej niż zwykła altanka stawiana na działce powstają też skomplikowane, ale i piękne projekty. Specjalizujemy się w wykonywaniu domów mieszkalnych oraz rekreacyjnych. Posiadamy nowoczesny park maszyn oraz oferujemy wysokiej jakości materiały, impregnaty, załatwiamy wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę wraz ze zgłoszeniem domu do użytkowania. Zapraszamy do konsultacji!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz