Materiał Partnera

Dobra krawcowa – sekret każdej stylowej kobiety

Dobra krawcowa – sekret każdej stylowej kobiety

Każda z nas jest wyjątkowa – lubimy to powtarzać, dlaczego więc wydaje nam się, że będą na nas pasować ubrania szyte masowo dla jakiejś modnej sieciówki? Tymczasem nawet najmodniejszy stój nie będzie na nas dobrze wyglądać, jeśli nie zostanie odpowiednio dopasowany do naszej sylwetki. Dlatego sekretem każdej dobrze ubranej kobiety, jest doświadczona krawcowa – taka jak Krystyna Rządkowska, która prowadzi własny zakład krawiecki.

Drobne poprawki

Jeśli chcemy dobrze wyglądać, nie możemy się godzić na kompromisy. Mierząc w klepach ubrania, powinniśmy szukać takich, jakie leżą na nas idealnie. Jeśli jednak nie mamy chłopięcej sylwetki jak najsłynniejsze modelki, znalezienie takich ciuchów graniczy z cudem. Na szczęście, to nie znaczy, że musimy zapomnieć o modnym wyglądzie. Ubrania, które naprawdę nam się podobają, możemy kupić i oddać krawcowej do drobnych poprawek. Doświadczona krawcowa Krystyna Rządkowska, poradzi sobie z takimi poprawkami szybko i sprawnie. Dzięki sprawnej krawcowej, ubrania nie będą na nas wisieć jak na wieszaku, tylko podkreślą nasze naturalne atuty, prze z co będziemy wyglądać i czuć się doskonale. Zwężenie marynarki w talii, skrócenie spodni lub płaszcza, czy dopasowanie spódnicy, to drobiazgi, które pozwolą nam wyglądać jak z żurnala.

Na wielkie wyjście

Kiedy szukamy stroju na ważne wyjście, a na sklepowych wieszakach nie możemy znaleźć nic dla siebie. Również powinniśmy wybrać się do krawcowej. Ona, dzięki wiedzy i doświadczeniu, może dla nas uszyć wymarzoną sukienkę od zera. Warto z tego skorzystać – wtedy będziemy mieć pewność, że nikt na imprezie nie będzie wyglądać tak samo jak my i poczujemy się naprawdę wyjątkowo. Taka uszyte specjalnie dla nas sukienka będzie pięknie leżeć i podkreśli wszystkie nasze atuty. W ten sposób możemy zrealizować swoje marzenia o idealnej stylizacji.

Co jeszcze uszyć u krawcowej?

Zaprzyjaźniona sprawdzona krawcowa, to prawdziwy skarb dla wszystkich osób, które nie mają standardowej budowy. Bardzo niskich, bardzo wysokich, superszczupłych, lub pulchnych, ale z wyraźnie zaznaczoną talią. Jeśli jesteśmy jedną z tych osób, możemy u krawcowej uszyć wszystkie podstawowe ubrania, z których później będziemy tworzyć ciekawe zestawy. Kiedyś szycie sobie garderoby u krawca nie było niczym niezwykłym. Dziś, kiedy w sklepach jest tyle produktów, ale żaden nie jest dedykowany właśnie nam, warto wrócić do tej tradycji. Dzięki temu nie będziemy musieli się męczyć na wielogodzinnych zakupach.

Opracowanie:
Konin, gen. Piłsudskiego 10
tel. 608 586 142
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz