Materiał Partnera

Długoterminowy wynajem apartamentu dla pracownika

Długoterminowy wynajem apartamentu dla pracownika

Świat biznesowy rządzi się swoimi prawami. Jednym z nich jest konieczność budowania szerokiej sieci kontaktów i partnerstwa pomiędzy różnymi firmami. To zaś sprzyja zjawisku migracji pracowniczych krótko, jak i długoterminowych. W obu przypadkach warto zastanowić się na wynajmem dla delegowanych pracowników apartamentów o wysokim standardzie. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze, niż hotel, a także bardziej komfortowe dla samego zainteresowanego.

Apartament czy hotel? – analiza cenowa

W dużych miastach takich jak Gdańsk w ostatnich latach zaczęły rozwijać się działalności związane z wynajem apartamentów. Obecnie wielokrotnie wyróżniają się one znacznie niższą ceną, niż hotele, a przy tym zapewniają domową atmosferę, pełen komfort, a także większą powierzchnię użytkową. Warto przy tym wiedzieć, że pozwalają one na przygotowywanie posiłków we własnym zakresie – dzięki aneksom kuchennym – co powoduje redukcję kosztów, jakie przedsiębiorca musiałby ponieść za wyżywienie pracownika kwaterowanego w hotelu. Istotne jest również to, iż ceny wynajmu apartamentu znacznie maleją w przypadku umów długoterminowych – np. na miesiąc.

Wysoki standard – dogodna lokalizacja

Apartamenty nie tylko wyróżniają się swoją ceną, która wielokrotnie może okazać się bardziej atrakcyjna, niż ta oferowana przez hotele, ale także charakteryzują się wysokim standardem. Pomieszczenia urządzane są przez projektantów wnętrz, którzy dbają o to, aby były one przestronne, jasne, stylowe, a także w pełni wyposażone. Powierzchnia apartamentów wacha się od 40 do ponad 70 metrów kwadratowych, a wiele spośród tych nowoczesnych kwater, jest wykonanych w modnych porządkach wnętrzarskich: rustykalnym, skandynawskim, czy nowoczesnym. Tak jest w przypadku przepięknych apartamentów nad morzem „Uno Apartments”, które zlokalizowane są w najlepszych miejscach Gdańska. Każdy lokal składa się na w pełni wyposażoną kuchnię, jadalnię, salon, sypialnię oraz łazienkę, z niezbędnymi sprzętami RTV i AGD. Większość nowoczesnych mieszkań na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy posiada także przydzielone miejsce parkingowe!

Serwis techniczny i sprzątający

W przypadku długoterminowego najmu apartamentów, wiele firm, które je oferują, zapewnia także serwis techniczny oraz sprzątający. Wymiana pościeli, ręczników, czy utrzymanie czystości przestrzeni, a nawet przekazywanie odzieży najmującego do pralni, to bardzo duże udogodnienie. W przypadku pobytów czysto biznesowych taka obsługa, iście hotelowa, jest bardzo potrzebna. Zanim zatem zakwaterujesz w danym mieście swojego pracownika, dokładnie zapoznaj się z ofertą wynajmu apartamentów, korzystając tylko z usług firmy stawiającej na innowacyjność, nowoczesność, jakość i niskie ceny!

Opracowanie:
Gdańsk, Malczewskiego 7 lok. 33
tel. 58 382 58 95
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz