Materiał Partnera

Dlaczego warto zdecydować się nas suknię ślubną szytą na miarę?

Dlaczego warto zdecydować się nas suknię ślubną szytą na miarę?

Dobór sukni ślubnej spędza zapewne nie jednej narzeczonej sen z powiek. Zazwyczaj bowiem panny młode mają duże wymagania co do wielu aspektów wymarzonej kreacji i słusznie, bo  ślub i wesele to bardzo ważny dzień i liczy się nie tylko olśniewający efekt, ale i samopoczucie świeżo upieczonej małżonki. Suknia ma być nie tylko piękna sama w sobie, idealnie dopasowana, ale i jedyna w swoim rodzaju- zaprojektowana w każdym szczególe pod nasze marzenia, a taki efekt  zapewni nam jedynie uszycie sukni na miarę u krawcowej.

Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju projekt

Suknia uszyta na miarę to przede wszystkim opcja, dla osób, które mają już w głowie zarys, własny projekt lub określone wymagania co do ostatecznego wyglądu sukni oraz ceniących sobie wyjątkowość i niepowtarzalność, ponieważ w salonach mamy wybór jedynie wśród gotowych  modeli i często może się zdarzyć, iż  albo nie możemy znaleźć sukni w naszym niestandardowym guście albo ,,niby wszystko pasuje, ale…’’- jakieś elementy chciałybyśmy zmienić. Czasami możliwa jest przeróbka, ale wiąże się ona z dodatkowymi kosztami. Suknia uszyta na miarę będzie zaś taka, jak sobie zażyczymy pod każdym względem- od materiału przyjaznego naszej skórze, po fason, gorset, rękawy, dodatki i inne elementy. Możliwości pofantazjowania mamy wiele, bowiem dobra krawcowa z firmy Żakson Damian Żak, jest w stanie uszyć niemalże każdą ,,kombinację’’ ślubną, jaką sobie wymarzysz. W salonie ślubnym dostępne są modele jedynie uniwersalne bądź zgodne z obowiązującą modą, a to nie każdej pannie młodej wystarcza.

Idealnie dopasowana w przystępnej cenie

Drugą bardzo ważną zaletą szycia sukni ślubnej na miarę jest jak sama nazwa wskazuje, idealne dopasowanie do twojej sylwetki, bowiem przed przystąpieniem do pracy krawcowa musi dokonać dokładnych pomiarów twojej figury. Suknia jest robiona również pod tym względem ,,specjalnie pod nas’’. Nie będzie więc sytuacji, w której np. suknia, by gdzieś odstawała. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o nietypowych wymiarach, bowiem w salonach sukien ślubnych znajdziemy najczęściej suknie o standardowych wymiarach, a jak wiadomo jest wiele typów figury od jabłka, przez klepsydrę, tyczkę po gruszkę. Każda z nas jest inna, przez co bardzo trudno znaleźć gotową suknię, która będzie miała idealnie wpisujący się w nasze gusta fason, dodatki, materiał i w dodatku idealne wymiary. Uszycie sukni u krawcowej oszczędzi nam dużo czasu, stresu i rozczarowań. Ale nie tylko, ponieważ również kwestie finansowe w przypadku szycia na miarę jawią się optymistycznie. Często takie rozwiązanie bowiem wiąże się z podobnymi kosztami, co kupno sukni w salonie. Ceny za taka usługę wahają się od 2 do 7 tysięcy w zależności od tego, czy np. dostarczymy materiały oraz od projektu. Dobra krawcowa posłuży nam również radą lub stworzy projekt według naszych oczekiwań.

Opracowanie:
Łódź, Gdańska 4 lok. 20
tel. 668 053 315
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz