Materiał Partnera

Dlaczego warto zarezerwować przeprawę promową przez pośrednika?

Dlaczego warto zarezerwować przeprawę promową przez pośrednika?
Przetransportowanie np. ciągnika siodłowego z naczepą drogą morską wymaga zakupu biletów na wybrany prom. Przeprawa taka to spore przedsięwzięcie, które może okazać się niezwykle kosztowne. Warto z tego względu zaufać specjalistom zajmującym się wyszukiwaniem najlepszych rozwiązań i rezerwacją biletów na wybrane połączenia promowe. Dlaczego jeszcze dobrze jest skorzystać z takiego wsparcia?

Komfortowe rozwiązanie

Długotrwałe poszukiwanie odpowiedniego połączenia promowego jest szczególnie uciążliwe dla właścicieli firm transportowych. Pośrednictwo w zakresie zarówno wyszukiwania, jak i rezerwacji biletów na wybrane przeprawy promowe to doskonałe rozwiązanie właśnie dla przedsiębiorców. Mogą oni w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu, ale nie tylko. Do kluczowych zalet stosowania takiej metody zaliczyć można również oszczędności finansowe. Pośrednik znajdzie bowiem najkorzystniejsze oferty przewoźników, co pozwoli przedstawić klientowi rozwiązania tańsze niż w przypadku samodzielnego organizowania transportu drogą morską.

Należy jednak pamiętać o wyborze właściwego pośrednika. Usługi tego typu w sposób profesjonalny świadczy firma Europaservice, która od wielu lat wyszukuje dla swoich klientów atrakcyjne i dopasowane do ich potrzeb oferty przepraw promowych. Ważną zaletą jest pomoc przy różnych połączeniach – zarówno tych z polskich portów, jak i tych odbywających się wyłącznie między zagranicznymi miastami. To jednak nie koniec atutów takiego rozwiązania – czym jeszcze się ono wyróżnia?

Pomocne rady przy wyborze połączenia

Zaplanowanie trasy drogą morską bywa niekiedy niełatwe. Ma na to wpływ wiele czynników, w tym m.in. warunki i możliwości danych portów czy promów, ale też szybkość pokonywanego połączenia oraz wiele innych. Warto zdecydować się na usługi pośrednika, który dzięki swojej szerokiej wiedzy oraz doświadczeniu będzie w stanie pomóc klientowi przy dopasowywaniu optymalnego połączenia promowego.

Niewątpliwym atutem takiego wsparcia jest także załatwienie wszelkich kwestii związanych z zakupem biletów na prom. Również i ta czynność jest bowiem składnikiem kompleksowej oferty sprawdzonych pośredników, którzy proponują pełną pomoc przy organizacji przepraw drogą morską. Współpraca z największymi armatorami w Europie to kolejna z zalet, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy pośredniczącej przy rezerwacji przepraw promowych. Jest to zatem zdecydowanie korzystne rozwiązanie m.in. dla wszystkich firm transportowych, które swoje ładunki dostarczać muszą drogą morską. Dopasowanie idealnego połączenia promowego pozwoli w krótkim czasie dotrzeć do wybranego portu w Europie.

Opracowanie:
Gdańsk, mjr. Słabego 7 lok. 02
tel. 501 589 997
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz